MMA PLArchiwumKSWMichal Martinek o rywalu na KSW 87 w Czechach: Jest numerem jeden w Europie

Michal Martinek o rywalu na KSW 87 w Czechach: Jest numerem jeden w Europie

Czołowy zawodnik wagi ciężkiej w KSW, Michal Martinek wypowiedział się o rywali, z którym zmierzy się na nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW 87 w Czecach. Martinek nazywa go nawet “numerem jeden w Europie”.

Michal Martinek o rywalu na KSW 87 w Czechach

Zawodnik z Czech wystąpi przed swoją publicznością już 14 października podczas gali KSW 87, która odbędzie się w czeskim Trzyńcu w hali Werk Arena. Jego rywalem będzie Darko Stosic.

Bilety w sprzedaży na eBilet.pl i ticketmaster.cz

Michal Martinek o rywalu na KSW 87 w Czechach: Jest numerem jeden w Europie

Martinek w wypowiedzi opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW mówi o swoim najbliższym przeciwniku w samych superlatywach:

“Uwielbiam styl Darko. On jest niesamowitym zawodnikiem. Jest numerem jeden w Europie. Starcie z nim jest bardzo dużym wyzwaniem, ale po to tu jestem, aby podejmować się największych wyzwań i rywalizować z najlepszymi zawodnikami. To będzie dla mnie bardzo ważna walka. Mieliśmy się już wcześniej zmierzyć, ale kontuzja nie pozwoliła mi na wejście do klatki. Teraz jednak obaj będziemy gotowi, aby dać niesamowitą walkę.”

Jednocześnie Martinek cieszy się z możliwości walki i prezentacji swoich umiejętności w rodzimym kraju, do którego od jakiegoś czasu Federacja KSW próbuje wejść z przytupem:

“To, żeby KSW organizowało gale w Czechach było marzeniem zawodników, które teraz zmienia się w rzeczywistość. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni, bo w naszym kraju i na Słowacji jest wielu dobrych fighterów, którzy pną się na szczyt, a KSW jest świetnym miejscem dla takich właśnie osób.”

A Wy komu kibicujecie w nadchodzącej walce Martinek vs Stosic na KSW 87?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis