MMA PLKSWMichał Kita uderza w sędziów przed KSW 79: Zostałem oszukany nie raz, nie dwa

Michał Kita uderza w sędziów przed KSW 79: Zostałem oszukany nie raz, nie dwa

Michał Kita to zawodnik, który wziął walkę z Danielem Omielańczukiem na dwa tygodnie przed jej odbyciem. Obaj zmierzą się w tę sobotę na gali KSW 79 w Libercu. Kita przed tym starciem zapowiada, że nie będzie zostawiał już decyzji w sprawie wygranej w jego walkach w rękach sędziów i uderza w nich w wywiadzie!

Michał Kita uderza w sędziów przed KSW 79

Bilety na galę KSW 79 w sprzedaży na eBilet.pl

Michał Kita był obecny na spotkaniu medialnym przed nadchodzącą galą KSW 79. Tam w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział gorzkie słowa w kierunku sędziów punktujących walki w MMA.

Michał Kita uderza w sędziów przed KSW 79: Zostałem oszukany nie raz, nie dwa

“Masakra” odniósł się do ostatniej walki swojego najbliższego rywala – Daniela Omielańczuka, który teoretycznie wygrał decyzją sędziów z Michalem Martinkiem, ale praktycznie w klatce był tamtego dnia słabszy.

Kita uważa, że Omielańczuk wspomnianą walkę przegrał, a sam także wspomina, iż w przeszłości także zostawał oszukany przez sędziów:

“Przegrał. Dla mnie przegrał. Tu nie chodzi w ogóle o jakieś docinanie, nie chodzi w ogóle o to czy ja kogoś lubię czy nie lubię. Chodzi o to, co ja mam od wielu lat – pretensje do sędziów, że nie są kompetentni do tego, by sędziować. Już kiedyś walczyłem na pełnym dystansie i zostałem oszukany nie raz, nie dwa przez sędziów i powiedziałem, że wolę polec przez nokaut, jeśli mam polec niż wygrać walkę, a sędziowie ci odbiorą zwycięstwo.”

Zobacz także:

Mogło się skończyć źle! Zawodnik cieszył się z wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej [WIDEO] Widzieliście?

Dość niespodziewana sytuacja miała miejsce na gali Octagon League 41 w miejscowości Ałmaty w Kazachstanie, która odbyła się w minioną niedzielę. Jeden zawodnik cieszył się ze swojej wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej!

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem” Co wy na to?

Artur Szpilka w wywiadzie dla portalu MMA Rocks powiedział m.in o walce z Don Kasjo oraz o swojej przyszłości we freak figtach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis