Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksMichał Cieślak mistrzem Europy! Polak w 4. rundzie zastopował twardego Francuza!

Michał Cieślak mistrzem Europy! Polak w 4. rundzie zastopował twardego Francuza!

Świetne wiadomości z Rzeszowa! Niepokonana Laura Grzyb, a teraz Michał Cieślak (24-2) zostaje mistrzem Europy w wadze cruiser. Pięściarz z Radomia w czwartej odsłonie zastopował Dylana Bregeona (12-3-1, 3 KO) z Francji. Miejmy nadzieje, że już niebawem Cieślak zawalczy ponownie o największe laury.

Cieślak

Europejskiej Unii Boksu poinformowała, że nasz reprezentant Michał Cieślak (23-2, 17 KO) zawalczy o wakujący tytuł mistrza Europy wagi junior ciężkiej. Andrzej Wasilewski skorzystał z sytuacji i doprowadził do walki w naszym kraju.

Cieślak od ostatniej przegranej z Lawrence Okolie odnotował dwa zwycięstwa z rzędu. Polak w poprzednim roku przed czasem odprawił Enrico Koellinga oraz Krzysztofa Twardowskiego.

Cieślak kończy przed czasem!

Mocne tempo od samego początku. Cieślak już w pierwszej rundzie dochodził do celu ze swoimi mocnymi akcjami, a dodatkowo ciągle pracował uderzeniami na korpus. Polak musiał jednak uważać, bowiem przeciwnik chciał zaskoczyć ciosem sierpowym.

W drugiej odsłonie Francuz zaatakował serią ciosów prostych. Cieślak wstrząsnął rywalem, ale Dylan przyjmował mocne ciosy Cieślaka i zaraz szybko odpowiadał czym zaskoczył przeciwnika. Pojawiło się też niepokojąca opuchlizna przy oku naszego reprezentanta. Ringowa wojna!

Polak nawet przez chwile nie dał odpocząć przeciwnikowi. Ciągłe akcje, ale Bregeon był twardy i ciągle szukał odpowiedzi. Opuchlizna przy oku i rozcięcie na nosie – tak się kończy trzecia odsłona.

Cieślak był szybszy i silniejszy fizycznie, ale Francuz cały czas polował na kontrę. W końcówce Michał w końcu mocnym ciosem przełamał twardego rywala. Dylan po raz pierwszy był liczony. Francuz wstał, ale zaraz kolejna lawina ciosów. Drugie liczenie i mamy po wszystkim!

Zobacz także:

Paddy Pimblett rozprawił się z 10 żołnierzami jednostki specjalnej! [WIDEO]  Widzieliście?

Trzeba przyznać, że Paddy Pimblett (20-3) bardzo szybko zyskał dużą popularność w największej organizacji na świecie. To jednak nie koniec, bowiem Brytyjczyk ma świadomość, że promocja własnego siebie jest bardzo ważna. Tym razem w mediach społecznościowych ukazało się nagranie, gdzie Anglik rozprawił się na macie z żołnierzami jednostki specjalnej.

Skandal na boisku! Cristiano Ronaldo pomylił dyscypliny i poczuł się jak w MMA! [WIDEO] Co wy na to?

Bywają w piłce nożnej momenty, w których piłkarze zachowują się dość…abstrakcyjnie. Zdarzają się też incydenty, w których piłkarze tracą chłodną głowę i na własne życzenie zawieszają siebie samych na kilka spotkań. Do czego doszło tym razem? Co uczynił Cristiano Ronaldo?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis