MMA PLHFOMichał Bławdziewicz wystąpi na HFO 14! W rozpisce też walka o pas kategorii do 77 kg!

Michał Bławdziewicz wystąpi na HFO 14! W rozpisce też walka o pas kategorii do 77 kg!

Mistrz wagi ciężkiej Michał Bławdziewicz wystąpi na gali HFO 14 w Warszawie. W rozpisce tego wydarzenia znalazło się także starcie o pas kategorii do 77 kg.

Michał Bławdziewicz
Foto: HFO

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem w sprawie tych walk:

HFO przed ostatnią galą, która miała miejsce w sobotę w Ostrołęce, ogłosiło termin kolejnego eventu, który ma odbyć się w Warszawie 26 czerwca. Teraz poznaliśmy pierwsze nazwiska, które pojawią się w ringu ustawionym w klubie Bank. Dojdzie tam do obrony pasa wagi ciężkiej przez Michała Bławdziewicza. Poznamy także nowego mistrza w kategorii do 77 kg.

Michał Bławdziewicz zmierzy się z Florinem Ivanoaie. Rumun znany jest z walk dla jednej z dwóch największych organizacji w swoim kraju, czyli Dynamite Fighting Show. W piątek na DFS 14 pokonał po trzech rundach bardzo doświadczonego Valentina Bordianu. Bławdziewicz po pas wagi ciężkiej sięgnął w lutym tego roku, wygrywając po pięciu rundach na HFO 11 z Marinusem Niesingiem (znanym także jako Rinus Douma). Jak zdradził Łukasz Czarnowski, stawką może być nie tylko pas HFO, bowiem prowadzone są negocjacje z jedną z federacji sankcjonujących.

O mistrzostwo do 77 kg zmierzą się Maciej Karpiński i Tomasz Przybylski. Będzie to rewanż za niesamowicie zacięty i zremisowany pojedynek na HFO 11. Żeby było ciekawiej, ich trenerzy – Radosław Radomski i Bartosz Batra założyli się wówczas o sumę pieniędzy, kto wygra. Wiele na to wygląda, że zakład zostanie dokończony dzięki pięciorundowemu pojedynkowi o pas.

Na HFO 13 wystąpi też Przemysław Kierpacz, który w lutym znokautował Piotra Trześniewskiego. Zapowiadany był jako rywal dla Jacka Gacia, ale ostatecznie zawodnik z Nysy będzie bić się w swojej wadze, czyli 70 kg. W HFO zadebiutuje Krzysztof Mariańczyk. Fajter Genk MT i Chwiałek Team Sosnowiec w kwietniu zdobył tytuł WFMC po zwycięstwie na Battle at the Border w Lommel z Mitchem Kuijpersem. W klubie Bank swój drugi pojedynek dla HFO stoczy Piotr Stępień. Reprezentant warszawskiej Palestry wraca po zasłużonym zwycięstwie w konfrontacji z Gennaro Larotondą na lutowym HFO 11.

[artykuł pochodzi ze strony Madfight.pl współpracującej z organizacją HFO]

Zobacz także:

FAME MMA 14: Jak kupić PPV? Ile kosztuje i jaka cena?

Już w najbliższą sobotę w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 14. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. W tym artykule dowiesz się, jak kupić dostęp PPV do gali oraz jakie ceny tym razem przygotowali organizatorzy FAME.

Mirosław Okniński tłumaczy co znaczy “60-tka” i zdradza co zrobić po ataku maczetami! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco odniósł się do głośnej ostatnio sprawy jego podopiecznego – Amadeusza “Ferrari” Roślika, który padł ofiarą napaści maczetami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis