MMA PLMichał AndryszakMichał Andryszak zawodnikiem PFL! Polak powalczy o milion dolarów. Znamy pierwszego rywala!

Michał Andryszak zawodnikiem PFL! Polak powalczy o milion dolarów. Znamy pierwszego rywala!

Czołowy polski “ciężki” Michał Andryszak został zawodnikiem amerykańskiej organizacji PFL! “Longer” wystąpi w turnieju wagi ciężkiej, którego stawką jest milion dolarów!

Michał Andryszak zawodnikiem PFL

Obecność Andryszaka w turnieju amerykańskiej organizacji jest już oficjalna. Sam zawodnik zapowiedział swoją pierwszą walkę w PFL w swoich mediach społecznościowych.

Michał Andryszak zawodnikiem PFL

“Longer” wystąpi już 7 kwietnia na gali PFL w Las Vegas. Rywalem Polaka będzie Denis Goltsov – 32-letni Rosjanin, który w klatce PFL wygrał dwie ostatnie walki. Goltsov pokonywał Cody’ego Goodale i Maurice Greene’a.

Michał Andryszak z kolei ostatnią porażkę poniósł we wrześniu 2021 roku. Wówczas na gali KSW 63 przegrał niejednogłośnie na punkty z Darko Stosiciem. Po tej porażce Andryszak wygrał trzy kolejne pojedynki pokonując kolejno: Evgenija Goluba, Jacka Kujtkowskiego i Edera De Souzę.

“Widzimy się 7 kwietnia w Las Vegas.
Oficjalnie jestem zawodnikiem @pflmma .
Biorę udział w turnieju w którym główną nagrodą jest …. no własnie 😉 Nie będzie łatwo , dywizja ciężka bardzo mocno obsadzona . W pierwszym starciu zmierzę się z @denis_goltsov ,czołowym rosyjskim zawodnikiem .”

Widzimy się 7 kwietnia w Las Vegas. Oficjalnie jestem zawodnikiem @pflmma . Biorę udział w turnieju w którym główną…

Posted by Michał "Longer" Andryszak on Monday, February 27, 2023

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro komentuje przegraną Omielańczuka: Dziadek, daj Ty se już spokój! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił szybko zareagować w mediach społecznościowych po gali XTB KSW 79, która odbyła się w sobotę w Libercu. Była to pierwsza gala największej organizacji w naszym kraju na terenie Czech. ”Bad Boy” w mocnych słowach skomentował przegraną Daniela Omielańczuka.

Martin Lewandowski zdradził czy na KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak: Jest jedna postać… Co wy na to?

Martin Lewandowski w rozmowie z redaktorem Maciejem Turskim z Kanału Sportowego zdradził czy na szykowanej gali KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak fighter. Współwłaściciel polskiego giganta nie ma wątpliwości co do tej kwestii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis