MMA PLNajnowszeFENMichał Andryszak po przejściu do FEN chwali KSW: To super miejsce, jeśli chcesz…

Michał Andryszak po przejściu do FEN chwali KSW: To super miejsce, jeśli chcesz…

Michał Andryszak to jeden z najlepszych zawodników kategorii ciężkiej w Polsce, który został bohaterem jednego z najgłośniejszych transferów ostatnich lat w polskim MMA. “Longer” przeniósł się z KSW do organizacji FEN, którą chce potraktować jako trampolinę do przenosin do UFC.

Michał Andryszak

“Longer” nie zamierza jednak źle wypowiadać się o KSW i przedstawił swój punkt widzenia na występu w szeregach polskiego giganta.

Michał Andryszak po przejściu do FEN chwali KSW: To super miejsce, jeśli chcesz…

Andryszak gościł w programie na YouTube u Tomasza Sarary, gdzie udzielił wywiadu, w którym przyznał, że jego zdaniem Federacja KSW jest dobrym miejscem, ale dla zawodników, którzy chcą walczyć tylko i wyłącznie właśnie w KSW:

“Daję sobie rok poważnego MMA. FEN wyszedł na przeciwko moim oczekiwaniom, jeżeli chodzi o starty. KSW jest fajnym miejscem, ale jeśli chcesz zostać w KSW. Jeśli chcesz zostać w KSW i tam prowadzić lwią część swojej kariery, to to jest super miejsce. KSW pozwala cię wypromować w kraju i tak dalej i jest okej. Ja jednak bym chciał coś więcej sportowego. Transfer do FEN-u mi pomoże w jakiś sposób. Bo będąc zawodnikiem KSW nie masz wyłączności na walki za granicą, ale żądna poważna i szanująca się organizacja nie chce ciebie na jedną walkę. Bo jaki to ma sens, gdy ja przyjadę na przykład do Czech, pokonam ich mistrza, a KSW powie: koniec, wracamy! To jest bezsensu. Powazne organizacje nie będą mnie chciały.”

Przypominamy, że Michał Andryszak (22-10-1, 14 KO, 7 SUB) wystąpi w walce wieczoru gali FEN 38, która 22 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie to debiut reprezentanta ANKOS MMA Poznań w klatce FEN.

Bilety na galę FEN 38 zakupić można TUTAJ.

Andryszak wygrał w karierze 22 pojedynki, z czego 21 przed czasem i aż 19 skończył w premierowych odsłonach. “Longer” poddał w 2021 roku w 2. rundzie Guto Inocente, wcześniej w 9. sekundzie walki znokautował Iona Grigore. Andryszak to były pretendent do tytułu mistrzowskiego KSW w kategorii ciężkiej. Idąc po trofeum rozprawił się z takimi rywalami, Jak Fernando Rodrigues Jr. czy Michał Kita.

Zobacz także:

Soroko o swojej kryminalnej przeszłości: Przez 19 lat byłem 10 miesięcy na wolności! Co wy na to?

To był specjalny wywiad, aby wyjaśnić pojawiające się komentarze w internecie. Adam Soroko w rozmowie z Michałem Cichym wypowiedział się o swojej kryminalnej przeszłości. Głośno zrobiło się o tym po udziale karateki w turnieju na gołe pięści.

Piwowarczyk chętny na starcie z doświadczonym Mysialą! Czy jest już gotowy?

Damian Piwowarczyk (5-0) to bezwzględnie młody wilk, który posiada duży potencjał. 24-latek ma już za sobą dwa pojedynki w największej organizacji w naszym kraju. Piwowarczyk w programie ”Oktagon Live” został poproszony o wskazanie potencjalnego przeciwnika. Damian długo się nie zastanawiał i wyznał, że chętnie zmierzy się z Przemysławem Mysialą (24-11-1).

Cudo! Jan Błachowicz ma swojego sobowtóra zrobionego z klocków lego!

Robi wrażenie! Mowa o sobowtórze Jana Błachowicza (28-9), którą możecie zobaczyć na wystawie klocków lego. Polak nie zamierza się poddać i jeszcze raz w niedalekiej przyszłości sięgnąć po tytuł UFC w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis