MMA PLNajnowszeFENMichał Andryszak o rywalu na FEN 42: Jak na FEN-owskie warunku to całkiem fajne zestawienie [WIDEO]

Michał Andryszak o rywalu na FEN 42: Jak na FEN-owskie warunku to całkiem fajne zestawienie [WIDEO]

Michał Andryszak wystąpi w jednej z najważniejszych walk gali FEN 42, która już w najbliższą sobotę 15 października odbędzie się we Wrocławiu. O swoim rywalu opowiadał w rozmowie z dziennikarzem MMA.PL Michałem Cichym.

Michał Andryszak

“Longer” ma zmierzyć się w konfrontacji z mistrzem FEN, ale w wadze półciężkiej. Jego przeciwnikiem będzie bowiem Eder De Souza. Starcie to ma status mistrzowski i wygrany tej konfrontacji zostanie nowym mistrzem wagi ciężkiej FEN.

Michał Andryszak o rywalu na FEN 42: Jak na FEN-owskie warunku to całkiem fajne zestawienie

Andryszak nie ukrywa, że jest zadowolony z takiego zestawienie i chwali organizację Fight Exclusive Night za dobór przeciwnika:

“Po tych wszystkich perypetiach z przeciwnikami po prostu cieszę się, że jest zawodnik. Solidny, pokonujący solidnych polskich zawodników, więc nie można mówić o jakimś gościu z przypadku. I to dla mnie jest najważniejsze. Wszystko dookoła będę analizować potem. Oczywiście zawsze można nadszarpnąć roczny budżet i ściągnąć nie wiadomo kogo, ale umówmy się, że jak na FEN-owskie warunki całkiem fajne zestawienie.”

Cała rozmowa z Michałem Andryszakiem do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

KSW 75: Stasiak vs. Ruchała – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy piątek czeka nas kolejna gala Federacji KSW. W Nowym Sączu odbędzie się bowiem gala KSW 75.

FAME MMA i High League połączyły siły! Opublikowano specjalne oświadczenie!

Mocno dzieje się w polskim środowisku freak fightów! FAME MMA i High League postanowiło połączyć siły i zadziałać przeciwko “nieuczciwym praktykom biznesowym”, jakie stosowane są przez PRIME. Powstało wspólne oświadczenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis