MMA PLNajnowszeUFCMichael Chandler znowu ogłasza walkę z McGregorem! By walczyć z Irlandczykiem odrzucił starcie o pas!

Michael Chandler znowu ogłasza walkę z McGregorem! By walczyć z Irlandczykiem odrzucił starcie o pas!

Michael Chandler, czyli najcierpliwszy zawodnik w rosterze organizacji UFC znowu ogłasza walkę z Conorem McGregorem! Amerykanin miał zmierzyć się z Irlandczykiem w miniony weekend na gali UFC 303 w Las Vegas, ale do starcia tego finalnie nie doszło.

Michael Chandler znowu ogłasza walkę z McGregorem

Wszystko przez kontuzję “The Notoriousa”, który po raz pierwszy w swojej karierze musiał wycofać się z ogłoszonego pojedynku. W zastępstwie w walce wieczoru gali UFC 303 kibice zobaczyli jak Alex Periera ponownie rozprawia się z Jirim Prochazką i broni tytułu mistrzowskiego wagi półciężkiej.

Chandler natomiast teraz ogłasza kolejną próbę zmierzenia się z McGregorem!

Michael Chandler znowu ogłasza walkę z McGregorem! By walczyć z Irlandczykiem odrzucił starcie o pas!

Chandler w swoich mediach społecznościowych zdradził, że odrzucił nawet propozycję walki o pełnoprawne mistrzostwo wagi lekkiej, byle tylko kolejny raz spróbować wejść do oktagonu z McGregorem.

Na portalu X, Amerykanin napisał:

“Otrzymałem ofertę walki z Islamem Makhachevem w październiku, ale jeśli paluszek Conora McGregora będzie już gotowy, to zróbmy w końcu tę walkę! Największe sportowe wydarzenie w historii sportu na UFC 306!”

Gala UFC 306 zaplanowana jest na dzień 14 września w Las Vegas. Póki co main event tego wydarzenia nie został jeszcze ogłoszony.

Czy według Was będzie to właśnie długo wyczekiwane starcie Conor McGregor vs Michael Chandler?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis