MMA PLNajnowszeUFCMichael Chandler wysyła Dustina Poiriera na emeryturę. “Diament” odpowiada: Kim ty jesteś, człowieku?

Michael Chandler wysyła Dustina Poiriera na emeryturę. “Diament” odpowiada: Kim ty jesteś, człowieku?

Michael Chandler, czyli rywal Conora McGregora, ale tylko w walkach ogłoszonych, a nie stoczonych wysyła Dustina Poiriera na sportową emeryturę. Teraz mamy odpowiedź “Diamenta”.

Michael Chandler wysyła Dustina Poiriera na emeryturę

Chandler postanowił zasugerować Poirierowi odłożenie rękawic na kołku po tym, jak ten opowiadał, że chciałby się ponownie zmierzyć z Islamem Makhachevem lub Conorem McGregorem.

Wówczas Chandler napisał tego poniższego tweeta sugerującego, by Poirier odszedł na sportową emeryturę.

Michael Chandler wysyła Dustina Poiriera na emeryturę. “Diament” odpowiada: Kim ty jesteś, człowieku?

Teraz Dustin Poirier odniósł się do postaci Michaela Chandlera i zaczął tyradę w jego kierunku. Wszystko działo się w programie The MMA Hour, gdzie wyraźnie nie spodobało mu się, jak niedoszły rywal McGregora wypowiada się w imieniu całej dywizji lekkiej:

“Chandler, nie jesteś jednym z nas. Nie należysz do nas, nie jesteśmy “my”. Witamy w UFC, masz jedną wygraną w tej organizacji. Nie jesteś jednym z nas. Kim ty jesteś, człowieku? Ja zjadam zęby w UFC od stycznia 2011 czy 2010 roku. A on dopiero tutaj przyszedł. Dlaczego wypowiada się w imieniu dywizji lekkiej? Mięśniak Mike musi trochę wyluzować.”

Później Dustin Poirier odniósł się do będącej już obiektem kpin, niedoszłej walki Chandlera z McGregorem, która co chwilę jest przekładana:

“Jeśli wszedłby do jakiejś walki i przegrał, to czy ponownie daliby szansę walki z McGregorem? Jeśli weźmie jakąkolwiek inną walkę, to Conor pójdzie swoją drogą. W jego przypadku to wygląda tak, że czeka na Conora McGregora, ze względu na finanse i karierę. Ale przy okazji traci lata kariery. Nie staje się młodszy, z roku na rok jest coraz starszym człowiekiem i traci najlepsze lata.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis