MMA PLUFCMichael Chandler: Po zdobyciu pasa zmierzę się z wygranym z pary Poirier vs McGregor, a będzie nim…

Michael Chandler: Po zdobyciu pasa zmierzę się z wygranym z pary Poirier vs McGregor, a będzie nim…

Foto: Facebook/Michael Chandler

Michael Chandler już niedługo stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego wagi lekkiej UFC, ale ma już plany na dalszą część kariery. Amerykanin wytypował już zwycięzcę walki Dustin Poirier vs Conor McGregor 3, z którym może zmierzyć się w następnej kolejności, o ile poradzi sobie z najbliższym przeciwnikiem.

A tym będzie Charles Oliveira. Amerykanin zmierzy się z rozpędzonym serią wiktorii Brazylijczykiem w walce wieczoru gali UFC 262 w Houston, która odbędzie się 15 maja.

Michael Chandler: Po zdobyciu pasa zmierzę się z wygranym z pary Poirier vs McGregor, a będzie nim…

Chandler, który jest byłym mistrzem wagi lekkiej Bellatora jest przekonany, że sięgnie też po to trofeum w organizacji UFC. A jak już po nie sięgnie, to skrzyżuje rękawice z wygranym ze starcia Dustin Poirier vs Conor McGreogr 3, które ma odbyć się w lipcu tego roku:

“Po zdobyciu pasa mistrzowskiego UFC, najprawdopodobniej będę walczył z wygranym z pary Conor vs Poirier i to niezależnie od tego, kto to wygra. Ale pewnie będzie nim Conor McGregor. Jeśli będzie to Dustin Poirier to też będę tym podekscytowany. Uważam, że lepiej pasuję do Poiriera, niż wielu innych zawodników w grze.

Ale jeśli miałbym postawić pieniądze, to uważam, że tą walkę wygra Conor McGregor. Uważam, że wprowadzi kilka drobnych poprawek i wygra trylogię. Przynajmniej wierzę w takie rozstrzygnięcie i tak podpowiada mi moja głowa.”

Zobacz także:

Aleksandar Ilić vs. Tomasz Jakubiec na KSW 60

Widowiskowo walczący stójkowicz z Bałkanów, Aleksandar Ilić (12-4, 8 KO, 2 Sub) ponownie pojawi się w klatce KSW 24 kwietnia. Na gali KSW 60 rywalem „Jokera” będzie Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii średniej.

”Syntol” poznał rywala! Mamy walkę wieczoru gali Najmana MMA VIP 2!

Już w czerwcu odbędzie się druga edycja MMA VIP organizowana przez Marcina Najmana. W tym momencie poznaliśmy walkę wieczoru nadchodzącego wydarzenia. Jednym z bohaterów będzie Szymon Komandos zwany jako ”Syntol”.

Mariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen!

Mariusz Pudzianowski (14-7) pojawił się we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego. Padło tam pytanie o Marcina Najmana, z którym 44-latek mierzył się w zawodowym debiucie.