MMA PLConor McGregorMichael Bisping o awanturach Conora McGregora: Każdy kiedyś zrobił przypał po pijaku

Michael Bisping o awanturach Conora McGregora: Każdy kiedyś zrobił przypał po pijaku

Komentator i analityk UFC Michael Bisping wypowiedział się o awanturach Conora McGregora, który staje się ostatnio ambasadorem zadym na imprezach. Najnowszy skandal z udziałem Irlandczyka miał miejsce w miniony weekend, kiedy to na wakacjach w Rzymie miał uderzyć znanego włoskiego DJ-a, według niektórych określanego muzykiem.

Francesco Facchinetti miał przyjąć od McGregora cios w gębę, który rzekomo miał zostać wyprowadzony bez konkretnego powodu. Włoski DJ teraz pozywa Irlandczyka i będzie próbował otrzymać od niego pieniężne zadośćuczynienie. Zatem z miksowania muzyki stara się teraz wymiksować gwiazdora UFC.

Michael Bisping o awanturach Conora McGregora: Każdy kiedyś zrobił przypał po pijaku

Sprawę ostatniej awantury z udziałem McGregora skomentował Michael Bisping, który wziął Irlandczyka nieco w obronę:

“Conor musi pozbierać się do kupy, bo pewnego dnia się to dla niego źle skończy. Potrzebuje ludzi, którzy w odpowiednim momencie nad nim zapanują, powstrzymają przed głupimi wybrykami. Potrzebuje ludzi, którzy będą uświadamiać mu odpowiedzialność. Potrzebuje ludzi, którzy powiedzą mu prosto w twarz: Conor, co ty kurwa odpierdalasz?

Kiedyś był on podwójnym mistrzem UFC, byłem wtedy jego fanem. Ale teraz jego fanem już nie jestem. Nie sądzę, by ktokolwiek był jego fanem. Uważam, że niedługo zabraknie mu energii i motywacji do treningu. To nie będzie długo trwało.

Ale wiecie, każdy kiedyś zrobił przypał po pijaku. Francesco Facchinetti jest tutaj ofiarą i będzie teraz pozywał Conora. To dziwne, bo policji nic nie powiedział o incydencie, a od razu poszedł złożyć pozew. Ale tak to jest, jak epatujesz swoim bogactwem, tak jak robi to Conor McGregor. Potem ludzie też chcą twoich pieniędzy.”

Zobacz także:

Gamrot czy Rębecki? Paweł Jóźwiak: Mam nadzieję, że spotkają się kiedyś w UFC i sprawa się wyjaśni

Po minionej gali FEN 36 w Polsce szerokim echem odbiły się słowa prezesa Fight Exclusive Night Pawła Jóźwiaka, który stwierdził, że mistrz wagi lekkiej FEN – Mateusz Rębecki jest lepszym zawodnikiem MMA od byłego mistrza KSW i walczącego aktualnie z powodzeniem w UFC Mateusza Gamrota czy wieloletniego czołowego zawodnika tej kategorii w kraju Marcina Helda.

Narzeczona Artura Szpilki wraca do klatki FAME MMA! Znamy przeciwniczkę ”Kamiszki”! Zaskoczeni?

Kamila Wybrańczyk już dwudziestego listopada stoczy trzeci pojedynek w FAME MMA. ”Kamiszka” wystąpi na 12 edycji, gdzie zmierzy się z Anną Andrzejewską, która będzie chciała wrócić na odpowiednie tory po nieudanym debiucie. 

FAME MMA 13: Jacek Murański zmierzy się z Popkiem? Jest komentarz jednego z włodarzy!

To byłoby dopiero zestawienie i następny konflikt do rozwiązania. Jacek Murański kontra Popek Monster już w 2022 roku? Tego nie możemy wykluczyć! Jest też komentarz jednego z właścicieli FAME MMA.