MMA PLBoksMichael Bisping miał propozycję walki z Jake’m Paulem. Zdradził ile mu oferowano!

Michael Bisping miał propozycję walki z Jake’m Paulem. Zdradził ile mu oferowano!

Były mistrz wagi średniej UFC, a obecnie komentator mieszanych sztuk walki Michael Bisping miał propozycję walki bokserskiej z youtuberem Jake’m Paulem. Brytyjczyk zdradził, jaką sumę mu za taki pojedynek proponowano.

Bisping wszystko wyznał w podcaście “Believe You Me”. Podał konkretną kwotę, jaką mu proponowano za przerwanie sportowej emerytury i wejście do ringu z Paulem.

Michael Bisping miał propozycję walki z Jake’m Paulem. Zdradził ile mu oferowano!

Ostatecznie rywalem Jake’a Paula będzie były mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley. Obaj zawodnicy zmierzą się w formule bokserskiej na gali zaplanowanej na dzień 28 sierpnia.

“Nie wiem ile za walkę dostanie Tyron Woodley, ale powiem Wam ile mi proponowano. Otrzymałem ofertę 500 tys. dolarów za walkę z Jake’m Paulem. Pewnie dostałbym więcej, gdyby do tej walki faktycznie doszło. Odrzuciłem ofertę, którą przyjął potem Tyron Woodley. Nawet jeśli dali mu milion dolarów za tę walkę, to jestem szczęśliwy jego szczęściem. Tyron naprawdę zasługuje na najwyższe wynagrodzenie.”

Dla Paula będzie to kolejne starcie z byłym mistrzem MMA. Wcześniej bowiem znokautował w pierwszej rundzie byłego czempiona organizacji Bellator MMA i One Championship – Bena Askrena.

Jak myślicie, czy Jake Paul pokona w sierpniu Tyrona Woodleya?

Zobacz także:

Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem mistrzem MMA. Tym razem większe wyzwanie!

Jake Paul niedawno szybko rozprawił się z Benem Askrenem a już zaplanowano kolejny jego pojedynek z zawodnikiem MMA. Jego przeciwnikiem w sierpniu będzie bowiem były mistrz UFC w kategorii półśredniej – Tyron Woodley.

Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim. „Szpila” został znokautowany w 1 rundzie pojedynku. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [05-06.06.2021]

Czeka nas kolejny weekend pełen emocji związanych z MMA, podczas którego odbędą się gale KSW i UFC.