MMA PLBoksMichael Bisping gotowy na walki w boksie z youtuberami: Zabiorę was do szkoły!

Michael Bisping gotowy na walki w boksie z youtuberami: Zabiorę was do szkoły!

Michael Bisping (30-9) w 2017 roku postanowił przejść na sportową emeryturę, ale nie wyklucza starcia w boksie! Brytyjczyk odpowiada na ostatnie zaczepki ze strony popularnych youtuberów. Bisping jest otwarty na takie zestawienie i gwarantuje, że bez doświadczenia w boksie zabrałby ich do szkoły!

41-latek tytuł wagi średniej stracił podczas UFC 217 w starciu z powracającą legendą Georgesem St. Pierre! ”The Count” miał swoje momenty, ale ostatecznie pod koniec trzeciej odsłony Kanadyjczyk znalazł na niego sposób. Walka zakończyła się przez poddanie (duszenie zza pleców).

Szalony Michael Bisping zamierzał jak najszybciej wrócić na odpowiednie tory. Nie była to za mądra decyzja.. Brytyjczyk 21 dni później walczył na UFC Fight Night 122 w Chinach. Bisping po dwóch minutach i 30-sekundach został znokautowany w starciu z Kelvinem Gastelumem.

Bisping o walce z youtuberami: Nie wyjdzie to poza trzecią rundę!

Logan Paul w ostatnim czasie zaskoczył! Popularny youtuber postanowił rzucić wyzwanie w stronę Conora McGregora. Te słowa nie wszystkim przypadły do gustu..

Michael Bisping (30-9) zgłasza gotowość i chęć do pojedynku w boksie z youtuberami. Brytyjczyk w audycji ”Believe You Me podcast” gwarantuje, że mimo 42-wiosen zabrałby rywali do szkoły. Co ciekawe Bisping miał dostać już wstępne zapytanie o potencjalną walkę z Jake Paulem (2-0, 2 KO).

Gadacie bzdury. Kontaktowaliście się z moim menedżerem w sprawie walki. Zgadnijcie więc co? Jestem tutaj. Nigdzie się nie wybieram. Chcecie z kimś walczyć? Chcecie się sprawdzić? Mam rekord 0-0 w boksie. Wy mówicie, że macie 1-0 i 2-0. Jeśli więc chcecie to zrobić, przestańcie grać w gierki. Chcecie tego? Zrobię to z wami. Mam prawie 42 lata. Jestem byłym mistrzem i zabiorę was do szkoły. Gwarantuję też, że to nie wyjdzie poza trzecią rundę.

Wspomniany Jake Paul ma za sobą dwie zawodowe walki. 24-latek obie stoczył w 2020 roku i zakończył je efektownie przed czasem. Sami zobaczcie.

Zobacz także:

Znamy datę i pierwsze walki FAME MMA 9! Na jakie starcie czekacie?

Znamy szczegóły! Już w tym momencie zapowiada się ciekawie. Poznaliśmy pierwsze nazwiska

Golovkin nie dał szans Szeremecie! Oglądaliście?

Kamil Szeremeta doznał pierwszej przegranej zawodowej. To była wielka szansa dla naszego reprezentanta. Sami zobaczcie jak to wyglądało