MMA PLUFCMichael Bisping był stronniczy podczas komentowania walki Adesanya vs Whittaker 2? Anglik odpowiada na krytykę!

Michael Bisping był stronniczy podczas komentowania walki Adesanya vs Whittaker 2? Anglik odpowiada na krytykę!

Czy Michael Bisping był stronniczy podczas komentowania walki wieczoru gali UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2? Anglik padł ofiarą krytyki po swoim komentarzu podczas transmisji imprezy.

Michael Bisping

Gala UFC 271 odbyła się w miniony weekend. Bisping przy stoliku komentatorskim zastąpił nieobecnego tego wieczora Joe Rogana. Anglikowi komentowanie jednak nie poszło po myśli. Przynajmniej według licznych słów krytyków, którym Bisping naraził się poprzez wyraźne faworyzowanie Nigeryjczyka.

Michael Bisping odpowiada na krytykę

Starcie Adesanya vs Whittaker 2 ostatecznie wygrał Nigeryjczyk, którym tym razem pokonał Australijczyka decyzją sędziów.

Słuchając jednak komentarza Michaela Bispinga można było uznać, że wygrana ta była ewidentna, podczas gdy starcie to było bardzo bliskie.

Co na te słowa krytylki odpowiedział Bisping?

“Powiedzmy, że po komentarzu w sobotnią noc pojawiły się słowa o nadużyciu i faworyzowaniu, ale szczerze, to nie wziąłem sobie ich do serca. Nie będę skakał z mostu, nie będę się zabijał, tak jak mi sugerowano w internecie. Możliwe, że z perspektywy czasu mogłem pewne rzeczy inaczej sformułować, ale nie miałem okazji tego weryfikować. Wróciłem dopiero wczoraj, wcześniej miałem pracę, mam rodzinę i nie mogę ot tak powiedzieć: poczekajcie chwilę, nie widziałem was kilka dni, ale muszę posłuchać swojego komentarza przez pół godziny. Nie miałem na to szansy. Podtrzymuję jednak to, co mówiłem. Walka była bardzo bliska, ale Robert Whittaker i tak nie zrobił wszystkiego, by wygrać ten rewanż.”

Zobacz także:

Zawodnik FAME MMA krytykuje PRIME SHOW MMA: Ciężko oglądać taki rynsztok! Co wy na to?

Wczorajsza konferencja PRIME SHOW MMA wzbudziła duże zainteresowanie. Pojawiła się też krytyka ze strony Krzysztofa Stanowskiego czy promotora boksu – Andrzeja Wasilewskiego. Teraz na temat nowej freakowej organizacji wypowiedział się zawodnik FAME MMA – Kacper Błoński.

Łukasz Jurkowski zapytał Karolinę Kowalkiewicz czy potrzebny jest powrót do UFC. Naraził się na kontrę!

Zawodnik mieszanych sztuk walki, prezenter i komentator stacji Polsat Sport Łukasz Jurkowski podczas ostatniego programu Koloseum zapytał Karolinę Kowalkiewicz o to, czy potrzebny jest jej zapowiadany powrót do oktagonu UFC. Tego pytania chyba pożałował.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [18-20.02.2022]

Przed nami kolejny weekend emocji związanych z MMA – zarówno czysto sportowych jak i tych w wydaniu nieco bardziej rozrywkowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis