MMA PLMMA-VIPMiasto Wieluń zrezygnuje z gali MMA VIP 4? Możdżonek z propozycją dla burmistrza!

Miasto Wieluń zrezygnuje z gali MMA VIP 4? Możdżonek z propozycją dla burmistrza!

Marcin Możdżonek już w przeszłości krytykował posunięcia Marcina Najmana. Popularny siatkarz i tym razem zabrał głos. 35-latek postanowił wyjść z propozycją do burmistrza miasta Wieluń.

Najman

Możdżonek to siatkarz, który sukcesów w swojej dotychczasowej karierze ma wiele! 35-latek grał na pozycji środkowego, a dlaczego grał? Bo w 2020 roku postanowił zakończyć karierę. Zawodnik pochodzący z Olsztyna to chociażby Mistrz Europy, Mistrz Świata Juniorów, a prawie 3-lata kapitan reprezentacji Polski seniorów.

Możdżonek z propozycją!

Marcin Możdżonek wyszedł z propozycją do burmistrza Wielunia – Pawła Okrasy. Jest jeden warunek! Nie może dojść do gali MMA VIP 4 w wspomnianym mieście. Co ciekawe w takiej inicjatywie Możdżonka udział zadeklarował również Marcin Gortat.

Panie burmistrzu @wielunpl @kochamwielun Pawle Okraso. Jeśli zrezygnuje Pan z organizacji pato-widowiska, sygnowanego twarzą brutalnego gangstera i Najmana, to przyjadę, wraz z moją fundacją i zorganizujemy za darmo trening i turniej siatkarski dla dzieci. #Wieluń #patosport

Zobacz także:

Fan chciał dać 1,4 miliona złotych na leczenie chorego dziecka za usunięcie “Słowika” z MMA VIP. Najman odmówił! Widzieliście?

Fan chciał dać 1,4 miliona złotych na leczenie chorego dziecka, którego zbiórkę w mediach społecznościowych promuje Marcin Najman. Postawił jednak konkretny warunek.

Burmistrz Wielunia ostro odpowiada Stanowskiemu: Uważam, że pan jest w cichym układzie z Najmanem! Co wy na to?

Paweł Okrasa postanowił w mocnych słowach odpowiedzieć Krzysztofowi Stanowskiemu. Burmistrz Wielunia nie widzi problemu, aby piątego marca doszło do gali MMA VIP 4. Ponadto Okrasa w tym wszystkim wyczuwa spisek. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis