MMA PLGROMDAMiał walczyć na GROMDZIE 2, a odpowie za rozbój na staruszce

Miał walczyć na GROMDZIE 2, a odpowie za rozbój na staruszce

Foto: fakt.pl

Nie tego oczekiwali włodarze GROMDY 2 przed swoim drugim eventem. Jeden z zawodników, który miał mierzyć się na gołe pięści został zatrzymany przez policję. Fighter został już wykreślony z listy uczestników wydarzenia.

Pierwsza edycja GROMDY okazała się sporym sukcesem. Oprócz minimalistycznego dobrze przyjętego opakowania gali, same walki również dostarczyły fanom wielu emocji. Ostatecznie najlepszym zawodnikiem pierwszego turnieju został Krystian “Tyson” Kuźma.

W piątek o godzinie 20:00 odbędzie się druga edycja walk na gołe pięści. Tuż przed rozpoczęciem gali organizatorzy natknęli się jednak na poważne kłopoty. Niedoszły uczestnik GROMDY skonfliktował się z prawem za sprawą dokonania kradzieży na staruszce.

Ofiarą T. miała zostać 63-latka napadnięta w swoim mieszkaniu, gdzie nawet doszło do podduszania. 21-latek obezwładnił w ten sposób swoją ofiarę, po czym wyniósł kosztowności warte ok. 30 tysięcy złotych. Skradzione pieniądze przestępca przeznaczył na przygotowanie do walki.

Jak się okazuje, nie jest to pierwszy konflikt z prawem zawodnika. Już wcześniej w jego kartotece miały występować rozboje, pobicie a nawet sprawy związane z narkotykami. Obecnie fighter jest już w rękach policji, która zatrzymała go w jego samochodzie.

Interwencja policji sprawiła także zmiany w samem imprezie GROMDY. Mianowicie 21-latek został wykreślony z imprezy. W jego miejsce do turnieju dołączył “Dzidziuś”, który miał walczyć również podczas pierwszej imprezy, ale ostatecznie z rywalizacji wyeliminowała go kontuzja.

Zobacz także:

Norman Parke składa deklaracje! Zaskoczeni?

Wojownik z Północnej Irlandii składa deklaracje, które zamierza spełnić w przypadku potencjalnej przegranej z Don Kasjo. Ex zawodnik UFC jest przekonany, że w MMA walka nie potrwałaby nawet 30 sekund

Ostro! Prezes przesadził, a może nie?

Paweł Jóźwiak na gorąco podsumował ostatnie wydarzenie w Ostródzie. Był też ostatni temat zawodników, którzy przeszli do innych organizacji..

To będą fajerwerki! Jak typujecie?

Zwycięzca ponownie mocno przybliży się do mistrzowskiej szansy. Będzie to starcie ścisłej czołówki wagi lekkiej