MMA PLNajnowszeFENMiał iść do UFC, zawalczy na FEN 37! Szymon Bajor vs Michał Andryszak o pas wagi ciężkiej

Miał iść do UFC, zawalczy na FEN 37! Szymon Bajor vs Michał Andryszak o pas wagi ciężkiej

To już oficjalna informacja! Gala FEN 37 odbędzie się już 19 listopada, a w walce wieczoru zobaczymy starcie o tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej w postaci pojedynku Szymon Bajor vs Michał Andryszak.

FEN 37

Informacja o tym pojedynku została podana podczas trwającej gali FEN 36. To świetna wiadomość dla kibiców wrocławskiej organizacji!

Miał iść do UFC, zawalczy na FEN 37! Szymon Bajor vs Michał Andryszak o pas wagi ciężkiej

Michał Andryszak marzył o walkach w UFC. Do amerykańskiego giganta miał dołączyć po pokonaniu Darko Stosicia na gali KSW 63. “Longer” jednak tę walkę przegrał decyzją sędziów i na kontrakt z UFC musi na razie poczekać.

Jego przeciwnikiem w debiucie w FEN będzie Szymon Bajor. 33-latek wygrał dwie ostatnie walki. Na FEN 30 rozgromił Tassimo Lahra, a na FEN 32 znokautował w trzeciej rundzie Ednaldo Oliveirę.

Innymi nazwiskami ogłoszonymi na galę FEN 37 jest: mistrz K-1 Dominik Zadora oraz Cezary Oleksiejczuk, który będzie miał szansę zdobycia pasa mistrzowskiego wagi półśredniej FEN.

Transmisja gali FEN 37 dostępna będzie w systemie PPV.

Zobacz także:

Pasha mógł zawalczyć już na najbliższej gali FAME MMA 12? Jest komentarz! [WIDEO]

Z każdym tygodniem coraz bliżej wydaje się debiut Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego w mieszanych sztukach walki. Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że miał zawalczyć na najbliższej gali FAME MMA 12!

ONE Championship: First Strike. Co za kopnięcie! Superbon mistrzem po piekielnym nokaucie na Petrosyanie [WIDEO]

W Singapurze odbyła się gala ONE Championship: First Strike. Tym razem azjatycki gigant zorganizował wydarzenie oparte na walkach kickbokserskich. Poznaliśmy też pierwszego mistrza kategorii piórkowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis