MMA PLNajnowszeBellatorMiał być koniec Bellatora, a oni robią galę Bellator 301 w Chicago! Dwie walki mistrzowskie w rozpisce!

Miał być koniec Bellatora, a oni robią galę Bellator 301 w Chicago! Dwie walki mistrzowskie w rozpisce!

Niby miał być już koniec Bellatora, a ostatnią imprezą wieńczącą działalność organizacji Scotta Cokera miała być gala Bellator 300, a tutaj mamy ogłoszenie o gali Bellator 301, która odbędzie się w Chicago!

Bellator 301 w Chicago

Przypominamy, że w sieci pojawiają się informacje o planowanym przecięciu Bellatora MMA przez organizację PFL. Scott Coker razem ze swoją świtą mieliby niedługo zniknąć z mapy światowego MMA, gdzie przez lata byli uznawani za drugą największą siłę mieszanych sztuk walki.

Wszystko jednak odwleka się w czasie. Teraz mamy ogłoszenie kolejnej gali tej organizacji, a rozpiska zawiera aż dwie walki mistrzowskie!

Bellator 301 w Chicago

Scott Coker, czyli prezes organizacji Bellator MMA zaplanował 301. galę swojej organizacji na dzień 17 listopada w Wintrust Arenie w Chicago.

Karta walk tej imprezy zawiera dwie walki mistrzowskie oraz rozpoczyna Grand Prix wagi lekkiej.

Main eventem całej gali będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi półśredniej, w którym aktualny mistrz Yaroslaw Amosov zmierzy się z Jasonem Jacksonem. Co-main eventem imprezy będzie natomiast pojedynek o pełnoprawny tytuł mistrzowski w wadze koguciej między mistrzem Sergio Pettisem, a tymczasowym czempionem Patchym Mixem.

Dodatkowo, kibice będą oglądać walkę w ramach Grand Prix wagi lekkiej, który zapoczątkuje starcie Patricky Freire vs Alexander Shabliy.

Karta walk gali Bellator 301:

Walka wieczoru:
Yaroslav Amosov vs. Jason Jackson – o pas wagi półśredniej

Druga walka wieczoru:
Sergio Pettis vs. Patchy Mix – unifikacja pasa mistrzowskiego wagi koguciej

Karta główna:
Patricky Freire vs. Alexander Shabliy
Danny Sabatello vs. Raufeon Stots

Karta wstępna:
Ali Isaev vs. Daniel James
Tyrell Fortune vs. Marcelo Golm
Justin Gonzales vs. Timur Khizriev
Mike Hamel vs. Tim Wilde
Sumiko Inaba vs. Denise Kielholtz
Islam Mamedov vs. Killys Mota

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis