MMA PLCiekawostkiMężczyzna postrzelony przez Caina Velasqueza pokazuje rękę po ataku byłego mistrza UFC

Mężczyzna postrzelony przez Caina Velasqueza pokazuje rękę po ataku byłego mistrza UFC

Paul Bender, czyli mężczyzna postrzelony przez Caina Velasqueza podczas próby wymierzenia samosądu przez byłego mistrza UFC pokazał rękę po ataku z bronią w ręki. O sprawie jest bardzo głośno w światowym mediach zajmujących się nie tylko mieszanymi sztukami walki.

Mężczyzna postrzelony przez Caina Velasqueza pokazuje rękę

Otóż, Cain Velasquez próbował zastrzelić Harry’ego Goularte, który wielokrotnie miał molestować seksualnie jego córkę. Były mistrz UFC udał się samochodem za autem, w którym Goularte siedział i w pewnym momencie otworzył ogień.

Kule jednak nie trafiły potencjalnego pedofila, a kierowcę, który wówczas prowadził auto. Był nim Paul Bender, zawodowy kierowca ciężarówki, który po przyjęciu kul nie jest w stanie wrócić do pełnej sprawności, co wyklucza go m.in. z możliwości wykonywania pracy.

Cain Velasquez od tamtej próby samosądu przebywa w areszcie, gdzie czeka na rozprawy ze swoim udziałem.

Mężczyzna postrzelony przez Caina Velasqueza pokazuje rękę po ataku byłego mistrza UFC

Taka odbyła się niedawno, gdzie zeznawał m.in. Bender. O jego zeznaniach pisaliśmy TUTAJ -> Ofiara postrzelenia przez Caina Velasqueza zabiera głos: On nie ma szacunku do ludzkiego życia, mogły ucierpieć dzieci

Teraz, mężczyzna ten, który zmaga się z traumą i problemami depresyjnymi pokazuje rękę zoperowaną już po ataku Caina Velasqueza. Zdjęcia opublikował portal MMAjunkie.com, a ręka Bendera, w którą trafił Cain Velasquez wygląda tak:

Cain Velasquez shooting victims experiencing trauma, attorney says

Jak myślicie, jak zakończy się ta sprawa z Cainem Velasquezem w roli głównej?

Zobacz także:

Mateusz Kubiszyn chętny na pojedynek z Parke: Bardzo sportowa walka, top sportowy! Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Mateusz Kubiszyn przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. ”Don Diego” podczas High League 3 w Ergo Arenie ma do rozwiązania konflikt z Denisem Załęckim. Do ich wyczekiwanego zestawienia dojdzie już czwartego czerwca. Kubiszyn zapewnia, że w niedalekiej przyszłości jest chętny na starcie z Normanem Parke. Oczywiście nie w formule MMA.

Michał Oleksiejczuk poznał rywala na debiut w wadze średniej w UFC!

To już wszystko jasne! Michał Oleksiejczuk poznał rywala na swój debiut w wadze średniej UFC, który zaliczy 6 sierpnia w Stanach Zjednoczonych. Rywal Polaka to uznana marka na amerykańskim rynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis