MMA PLUFCMenadżerka Jana Błachowicza: Ludzie mają dosyć kolejnych “Conorów Mcgregorów”

Menadżerka Jana Błachowicza: Ludzie mają dosyć kolejnych “Conorów Mcgregorów”

Foto: UFC

Najlepszy obecnie polski półciężki Jan Błachowicz (26-8) jest bardzo blisko walki o mistrzowski pas UFC, który dzierży Jon Jones (26-1, 1 N/C). Polak zdobywa coraz większą rzeszę fanów, nie tylko dzięki kolejnym zwycięstwom w oktagonie, ale także dzięki prawdziwości, jaką prezentuje poza oktagonem i w mediach społecznościowych.

I właśnie o tym aspekcie prawdziwości w rozmowie z TVP Sport opowiedziała menadżerka Błachowicza, a prywatnie jego narzeczona – Dorota Jurkowska. Uważa na bowiem, że kibice mają już dosyć naśladownictwa Conora McGregora i doceniają postawę, jaką prezentuje Błachowicz:

“To wszystko zaprocentowało i poukładało mu w głowie, że faktycznie te poczynania w mediach społecznościowych, ta aktywność medialna i mówienie tego, co tak naprawdę myśli… nie musisz być w tym momencie kolejnym Conorem McGregorem!

Była taka era, gdy każdy chciał być Conorem. Ale ludzie mają dosyć takich “Conorów Mcgregorów”. Jest jeden. Jest drugi, ewentualnie trzeci zawodnik, który właśnie w ten sposób zabierać głos w mediach. Ale ludzie naprawdę chcą widzieć też inne wizerunki, inne osobowości.”

Błachowicz ma obecnie jednego konkretnego rywala w doborze do walki o pas mistrzowski UFC – jest nim Dominick Reyes, którego UFC bierze pod uwagę w kontekście natychmiastowego rewanżu z “Bonsem”.

Jon Jones i Dominick Reyes zmierzyli się ze sobą na UFC 247. Wówczas „Bones” wygrał to starcie decyzją sędziów, choć wg wielu obserwatorów, to Reyes zasługiwał na zwycięstwo

Jan Błachowicz natomiast w swoim ostatnim występie znokautował Coreya Andersona i został ostatnim zawodnikiem z czołówki dywizji półciężkiej, który jeszcze nie mierzył się z Jonesem.

Cała rozmowa TVP Sport z Dorotą Jurkowską do sprawdzenia -> TUTAJ