MMA PLBoksMenadżer Powietkina twierdzi, że słaba dyspozycja Rosjanina była spowodowana… koronawirusem!

Menadżer Powietkina twierdzi, że słaba dyspozycja Rosjanina była spowodowana… koronawirusem!

Aleksandr Powietkin (36-3-1, 25 KO) nie będzie dobrze wspominał ostatniego występu. Rosjanin stanął przed natychmiastowym rewanżem z Dillianem Whytem (28-2, 19 KO). Menadżer Powietkina twierdzi, że słaba dyspozycja jego zawodnika była spowodowana… koronawirusem.

Do ich rewanżowego starcia ostatecznie doszło dwudziestego siódmego marca. Tym razem Brytyjczyk nie pozostawił wątpliwości. Whyte już na początku parokrotnie wstrząsnął przeciwnikiem. Dillian ostatecznie w czwartej odsłonie zdemolował Rosjanina.

Skończenie z tego pojedynku zobaczycie w materiale poniżej:

Menadżer Powietkina: Organizm Aleksandra działał w stanie uśpienia!

Menadżer Aleksandra Powietkina (36-3-1, 25 KO) twierdzi, że słabsza dyspozycja Rosjanina mogła być spowodowana zakażeniem się koronawirusem.

Nie jestem ekspertem medycznym, ale w mojej opinii koronawirus nie jest jeszcze całkowicie zbadany, zwłaszcza jeśli chodzi o konsekwencje po przebyciu go (…) Trudno jest ocenić, jak bardzo choroba odbiła się na przygotowaniach i samej walce. Uważam, że znacząco wpłynęła na możliwości fizyczne i kondycję Powietkina oraz na jego zdolność koncentracji i czas reakcji. W moich oczach organizm Aleksandra działał w stanie uśpienia

Andriej Riabiński promotor i przyjaciel Powietkina przekonuje pięściarza do zakończenia swojej barwnej kariery.

Spróbuję przekonać “Saszę”, żeby skończył karierę, jednak ostateczna decyzja i tak będzie należeć do niego. Po wszystkim był mocno zawiedziony porażką, ale i tak ma bilans jeden do jednego z jednym z najlepszych obecnie pięściarzy świata, więc w mojej opinii to byłby najlepszy moment, aby odejść. Bez względu jednak na to, jaką podejmie decyzję, na pewno będę go wspierał w tej decyzji. 

Zobacz także:

FAME MMA 10: Piękny gest! Wybrańczyk zdradziła na co przeznaczy kasę z walki! Widzieliście?

Nowa gwiazda Fame MMA, Kamila Wybrańczyk pokazała wielkie serce! Partnerka życiowa Artura Szpilki zdecydowała się przeznaczyć wynagrodzenie z nadchodzącego pojedynku na szczytny cel.

Piotr Piechowiak o walce Don Kasjo vs Parke na FAME MMA 10: To jest jakiś żart! Co wy na to?

Walka pomiędzy Normanem Parke a Don Kasjo to bez wątpienia najgorętszy aktualnie temat w świecie polskich sportów walki. Pojedynek gwiazd KSW i Fame MMA wzbudza duże emocje zarówno wśród fanów freak fightów jak i entuzjastów sportu.