MMA PLCiekawostkiMenadżer “poskładał” agresywnego klienta. Zapasy i BJJ okazały się niezawodne

Menadżer “poskładał” agresywnego klienta. Zapasy i BJJ okazały się niezawodne

Foto: youtube.com/Jiu-Jitsu Time

Ten filmik to kolejny dowód na to, by uważać, z kim ma się do czynienia. Na własnej skórze przekonał się o tym jeden z agresywnych klientów, który został bezpardonowo spacyfikowany przez menadżera sklepu mającego na co dzień czarny pas BJJ.

W internecie krąży wiele filmików, na których zwykli ludzie popisują się swoimi umiejętnościami nabytymi w różnych klubach sportach walki. Zazwyczaj takie osoby uciekają się do swojego wytrenowania w sytuacji stresowej, gdzie muszą się bronić lub chcą dać komuś nauczkę. Opisywana sytuacja dotyczy pierwszego typu reakcji.

Mianowicie jeden z menadżerów sklepu trafił na bardzo nieprzyjemnego klienta. Zaczęło się niewinnie od wymiany zdań. Ta musiała być jednak dość intensywna, gdyż kupujący zaczął zachowywać się bardzo agresywnie w stosunku do swojego rozmówcy.

Najpierw bowiem stwarzający problemy próbował przestraszyć pracownika sklepu. Następnie menadżer został także opluty. Z równowagi wyprowadziły go jednak trzy ciosy „z liścia” wyprowadzone przez klienta.

Napastnik nie trafił jednak najlepiej, gdyż menadżer legitymizuje się czarnym pasem brazylijskiego jiu-jitsu. Pracownik sklepu szybko zbliżył się do agresora, widowiskowym slamem powalając go na ziemię. Następnie bohater nagrania rozpoczął pacyfikację niesfornego człowieka, szybko go unieszkodliwiając.

Kyle Braun – bo tak nazywa się menadżer, musiał później odnieść się jeszcze do słów krytyki, jakie usłyszał od wielu komentujących całe zdarzenie.

Myślę, że niektórzy ludzie nie rozumieją sedna sprawy, może dlatego, że nie zrobiłem tego wystarczająco dobrze. To nie była idealna samoobrona, zdecydowanie pozwoliłem temu facetowi podejść zbyt blisko mnie i prawdopodobnie byłoby uzasadnione, że położyłem na niego ręce po pierwszym splunięciu na mnie. Miałem wszelkie powody, by okazywać jak najwięcej powściągliwości, byłem w pracy, byłem nagrywany, miałem zgromadzony mały tłum składający się zarówno z klientów, jak i moich pracowników, NIENAWIDZĘ przemocy i to już jest brzydka scena i to jest dosłownie moja pierwsza „walka”.

cytat za grapplerinfo.pl

Wideo z opisywanej sytuacji:

Zobacz także:

Błachowicz coraz bliżej walki o pas?

UFC dało kolejną przesłankę mówiącą o tym, że Błachowicz stanie do walki o pas. Mianowicie konfrontację między sobą otrzymało dwóch czołowych zawodników wagi półciężkiej.

Kiedy ważenie przed KSW 53?

Ważenie przed KSW 53. Federacja KSW oraz Galeria Północna pragną zaprosić fanów oraz przedstawicieli mediów na oficjalne ważenie oraz face to face przed galą KSW 53: Reborn, które odbędzie się w piątek, 10 lipca w Galerii Północnej, przy ulicy Światowida 17 w Warszawie. 

Jorge Masvidal jest po prostu sobą! Lubicie postać Amerykanina?

Jorge Masvidal już w sobotę stanie przed szansą zdobycia pasa w kategorii półśredniej.