Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCMenadżer o walce GSP z Khabibem: Georges musi zrobić trzy rzeczy…

Menadżer o walce GSP z Khabibem: Georges musi zrobić trzy rzeczy…

Menadżer opowiedział o walce GSP z Khabibem Nurmagomedovowem. I można już zapomnieć o tym, że legendarny Georges St. Pierre (26-2) jest emerytowanym zawodnikiem, bowiem ciągle powtarza, że dla walki z Khabibem jest w stanie wrócić.

Menadżer o walce GSP z Khabibem: Georges musi zrobić trzy rzeczy...

O potencjalnym pojedynku Georgesa St. Pierra z Khabibem Nurmagomedovowem opowiedział menadżer Rosjanina – Ali Abdelaziz. Przyznał on, że Kanadyjczyk musi zrobić trzy rzeczy, by do jego walki z niepokonanym mistrzem wagi lekkiej doprowadzić.

Menadżer o walce GSP z Khabibem

Abdelaziz widzi możliwość zakontraktowania starcia między GSP a Khabibem o czym opowiedział w rozmowie z Brettem Okamoto z ESPN. Przyznał on, że nie bez znaczenia ma fakt, że jest jednym z ludzi, którzy doprowadzili do pojedynku GSP z Michaelem Bispingiem na UFC 217.

Wtedy Kanadyjczyk zdobył pas mistrzowski wagi średniej, który potem zwakował.

“GSP jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów. Jest też moim bardzo dobrym przyjacielem. Uwielbiam go. Khabib to mój brat. Jestem z nim bardzo blisko. Jeśli Geroges St. Pierre chce tej salki, to jest to bardzo łatwe do zrobienia.

Myślicie, że nie jestem w stanie doprowadzić do tej walki? W 2017 roku Georges chciał walczyć z Michaelem Bispingiem o pas wagi średniej. Dana White nie wierzył mu, więc zaangażowałem się w tę sprawę. Przekonałem Sheana Shelby do spotkania między GSP i Daną. Georges przyleciał do Las Vegas. Nie prowadziłem jego interesów, po prostu zrobiłem to jako jego przyjaciel. Zjedliśmy obiad. Shelby i White myśleli, że Goerges nie chce walczyć, ale po 30 minutach rozmowy, kiedy GSP poszedł do toalety Dana zmienił zdanie mówiąc, że Georges jest szalony. Georges podszedł do tego bardzo emocjonalnie. Krzyczał, wiercił się, chciał tej walki, chciał to udowodnić. Dana to widział.

Jeśli Geroges chce, by jego walka z Khabibem naprawdę się odbyła, to musi zrobić trzy rzeczy:

– zadzwonić do mnie.
– zadzwonić bezpośrednio do Dany White, który go szanuje i bardzo lubi. Dana White nie podchodzi tak do wszystkich ludzi. Georgesa natomiast szczerze lubi.
– zrobić wagę 70 kilogramów (limit wagi lekkiej) i zakomunikować chęć walki.”

Cała rozmowa z Ali,m Abdelazizem poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis