MMA PLBabilon MMAMenadżer ma pomysł na rywala Mameda w boksie. Przeciwnik mocno zaskakujący!

Menadżer ma pomysł na rywala Mameda w boksie. Przeciwnik mocno zaskakujący!

Nie ustają propozycje na rywala dla Mameda Khalidova w boksie, po tym, jak legenda polskiego MMA zadeklarowała chęć rywalizacji pięściarskiej w swojej kolejnej walce. Swój pomysł na rywala dla Mameda przedstawił także menadżer Artur Ostaszewski. Proponuje on mocno zaskakującego przeciwnika, który pochodzi z jego “stajni”.

Menadżer ma pomysł na rywala Mameda w boksie

Temat walki Mameda Khalidova w boksie rozlał polskie media społecznościowe, po tym jak były mistrz KSW w materiale na swoim instagramie powiedział:

“Ja się zastanawiam. Też oczywiście wakacje skończyłem i czas się brać do roboty. I pytanie – co, jakie kolejne wyzwanie? Może czas się sprawdzić w czymś nowym? Może nie do końca nowym dla mnie, ale czegoś innego spróbować? Dużym wyzwaniem dla mnie byłoby – i chciałbym się spróbować – w walce bokserskiej. Co o tym myślicie?”

Menadżer ma pomysł na rywala Mameda w boksie. Przeciwnik mocno zaskakujący!

Teraz kandydata na rywala dla Mameda oraz propozycję organizacji tego potencjalnego pojedynku przedstawił Artur Ostaszewski z grupy Shocker MMA.

Jego propozycja jest bardzo zaskakująca:

“Dla Tymka Łopaczyka (zaraz – mam nadzieję – Mistrza Babilonu) to byłby zaszczyt, a wszyscy w branży wiedzą, jak on boksuje. Tak tak, wiem – za mało znany 😉 Ale może by to @babilon_tomasz
zorganizował…?”

Patrząc na opinie fanów na temat pomysłu Artura Ostaszewskiego, to do walki zaproponowanej przez niego chyba raczej nie dojdzie.

A z jednej strony szkoda, bo Tymoteusz Łopaczyk, to mocny kandydat na mistrza wagi średniej organizacji Babilon MMA. 27-latek od 2020 roku co prawda przeplata wygrane z porażkami, ale jego umiejętności bokserskie mają stać na bardzo wysokim poziomie.

A Wy co sądzicie o tej potencjalnej walce bokserskiej Mamed Khalidov vs Tymoteusz Łopaczyk? Czy zainteresowałoby Was to zestawienie czy szukalibyście innego rywala dla zawodnika KSW?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis