MMA PLUFCMenadżer Khabiba: Conor McGregor to zazdrosna prostytutka, która jest za stara, by zarabiać

Menadżer Khabiba: Conor McGregor to zazdrosna prostytutka, która jest za stara, by zarabiać

Menadżer Khabiba Nurmagomedovowa (28-0), Ali Abdelaziz podzielił się mocną opinią na temat Conora McGregora (22-4), który próbował wykorzystać okazję i wejść w miejsce Rosjanina na galę UFC 249.

Mistrz wagi lekkiej UFC wypadł z imprezy zaplanowanej na dzień 18 kwietnia z powodu zamknięcia granic w Rosji, gdzie aktualnie przebywa. Troska rządu rosyjskiego związana jest z pandemią COVID-19. Nurmagomedov miał zmierzyć się z Tonym Fergusonem, którego rywalem ostatecznie będzie Justin Gaethje.

Abdelaziz rozmawiał z TMZ Sports, gdzie odniósł się do słów McGregora, sugerujących że Khabib uciekł od walki z Fergusonem i nazwał go “kurczakiem”:

“Mówią wszystkim, żeby pozostawali w domach, teraz Khabib i rząd Rosji mówi, że nie można podróżować, a Conor nazywa Khabiba kurczakiem? Conor, ten gość nie ma znaczenia.

Conor nie jest numerem jeden. Nie jest numerem dwa, nie jest nawet numerem 3. W poprawnej kolejności to Khabib, Tony i Justin. Nie ma go nawet w rozmowach. Jest zazdrosną prostytutką, która jest już za stara, by zarabiać pieniądze.”

Abdelaziz posunął się nawet dalej. Powiedział, że McGregor wykazuje się fałszywą troską o rodaków, których namawiał do zostania w domu, a sam chciał walczyć na UFC 249:

“To szalone, bo ten gość kazał ludziom zostać w domach, mówił im, żeby zostali w domach, żeby nie wychodzili na zewnątrz. Przekazuje miliony dolarów na pomoc, ale teraz widać jak na dłoni, że to wszystko to fałsz.”