Menadżer Khabiba: Conor McGregor nie ma serca, nie ma duszy i nie ma jaj do walki

Conor McGregor (21-4) ewidentnie nie jest ulubieńcem Khabiba Nurmagomedovowa i jego menadżera – Aliego Abdelaziza. Ten drugi wypowiedział na temat Irlandczyka kilka cierpkich słów.

„The Notorious” pozostaje nieaktywny w zawodowych startach od czasu zeszłorocznej walki z Rosjaninem, którą przegrał przez poddanie w czwartej rundzie. Mimo braku kolejnej walki, McGregor domaga się rewanżu z Khabibem, choć dla Abdelaziza takie rozwiązanie nie wygląda na atrakcyjne:

„Chłopaki, Conor McGregor jest skończony. UFC próbuje zarobić na nim jeszcze trochę pieniędzy, bo ciągle jest jedną z największych gwiazd w tym sporcie. Tego nie możemy mu odmówić. Ale ten facet nie ma duszy, nie ma serca i nie ma jaj do walki.”

Abdelaziz sugeruje natomiast, że McGregor ucieka od walki z Justinem Gaethje i obecnie jest zawodnikiem pozbawionym ducha rywalizacji:

„Nie dbam o to, co Conor McGregor robi ze swoją karierą. Prawdopodobnie jest teraz w Irlandii i myje toalety. Nie dbam o to. Jednakże, pięć lat temu powinien on walczyć z Frankiem Edgarem, ale wybrał Chada Mendesa, który wszedł do walki po czterech czy pięciu dniach przygotowań. Ale Frankie Edgar każdego dnia będzie wołał o skopanie mu dupy, nie zapominajmy tego.

Conor natomiast nie zna zapasów. Nie ma serca, nie ma charyzmy. Ale jest gość, któremu Conor McGregor nie odpowiada, nawet w mediach. To Justin Gaethje. Wiemy, co Justin Gaethje robi innym. Albo ty zabierzesz mu duszę, albo on ją z ciebie wyssie. Ale z Conorem już jest pozamiatane. Conorowi Khabib zabrał już duszę.”