Menadżer chce walki Krystiana Kaszubowskiego z Roberto Soldicem o pas KSW

Foto: KSW
Foto: KSW

W walce rozpoczynającej galę KSW 46 w Gliwicach, Krystian Kaszubowski (7-0) pozostał niepokonany, efektownie nokautując Michała Michalskiego (6-4) w pierwszej rundzie. Niepokonany zawodnik z Gdyni ma teraz ambitny plan do doprowadzenia do starcia z aktualnym mistrzem wagi półśredniej KSW – Roberto Soldicem (15-3).

Do starcia tego na pewno chce doprowadzić menadżer Kaszubowskiego – Paweł Kowalik z grupy MMA Cartel, który w mediach społecznościowych zasugerował, że lepszą opcją dla federacji Konfrontacji Sztuk Walki będzie rywalizacja Chorwata z niepokonanym Polakiem, niż anonimowym na polskim rynku zawodnikiem z Brazylii:

„Kość śródręcza złamana, ale robota wykonana bezbłędnie. Krystian Kaszubowski po tak imponującym wejściu do KSW ma ochotę na starcie z Roberto Soldiciem o pas mistrzowski. Chyba lepszy młody i niepokonany Polak na kontrakcie niż kolejny królewicz z dżungli.”

Dodatkowo na uwagę zasługuje informacja o kontuzji śródręcza, której Kaszubowski doznał po tym efektownym nokaucie na Michale Michalskim. Nie wiadomo jak długa przerwa czeka teraz zawodnika z Gdyni.

Czy Waszym zdaniem KSW powinno doprowadzić do pojedynku Roberto Soldic vs. Krystian Kaszubowski?