MMA PLFAME MMAMenadżer “Bestii” Piechowiaka zdradza czy wystąpi w walce na gali FAME MMA!

Menadżer “Bestii” Piechowiaka zdradza czy wystąpi w walce na gali FAME MMA!

Od czasu opanowania klatki po walce Marcina Najmana z Bonusem BGC przez “Bestia Team”, kibice oczekują deklaracji występu w klatce menadżera Piotra “Bestii” Piechowiaka – Nikodema Zatowki. Ta tajemnicza dla fanów FAME MMA postać zdradziła czy wystąpi na gali poznańskiej organizacji.

Nikodem Zatowka ze sportami walki związany jest od dawna, a swego czasu był nawet trenerem w klubie Berserkers Team Barlinek. O tym, czy wystąpi na gali FAME MMA, Zatowka opowiedział w rozmowie z portalem MMAnews.pl.

Czy mimo trzyletniej przerwy od jakichkolwiek treningów, Zatowka nie zamyka przed sobą furtki do występu w FAME MMA:

“Bardzo chciałbym zawalczyć w Fame MMA. To nie ja sobie to wymyśliłem, bo pierwszy mówił o tym albo Wojciech Gola, albo Arkadiusz Pawłowski na którejś z konferencji. Po tej naszej akcji na Fame MMA 5, gdzie zrobiliśmy z siebie trochę pośmiewisko… zrobiliśmy show (śmiech), bo trzeba szukać przecież plusów. Wówczas pojawiły się pierwsze informacje, że widzowie też chcieliby zobaczyć moją skromną osobę w klatce. I tak mówię, czemu nie? Ja ostatni raz na macie byłem ostro na treningu ze 3 lata temu, ale jest to dla mnie w tej chwili o wiele większa motywacja.”

Cała rozmowa Nikodema Zatowki z MMAnews.pl do sprawdzenia -> TUTAJ. 

Natomiast nasz wywiad z menadżerem “Bestii” Piechowiaka do sprawdzenia poniżej:

Menadżer Bestii: Marcin Najman wygrałby z Adamkiem w MMA