MMA PLFAME MMAMenadżer Bestii: Marcin Najman wygrałby z Adamkiem w MMA

Menadżer Bestii: Marcin Najman wygrałby z Adamkiem w MMA

Foto: materiały własne

Choć FAME MMA 6 było już sporo czasu temu, to nadal porusza się kwestie walki Marcina Najmana (2-5) i Piotra Piechowiaka (1-0). Menadżer “Bestii” pochwalił jego przeciwnika, sugerując, że “El Testosteron” wygrałby z Tomaszem Adamkiem w MMA.

Ostatnia gala FAME była jednym z niewielu sportowych wydarzeń, jakie odbyły się w ostatnim czasie w Polsce. Mimo pandemii koronawirusa organizacja dopięła swego, choć oczywiście musiała zrobić event bez udziału publiczności.

Jednym z najważniejszych momentów gali to zaskakujące zwycięstwo Piechowiaka nad Najmanem. Obserwatorów zaskoczył przede wszystkim sposób, w jaki kulturysta wygrał walkę, gdyż trafił on lewym sierpowym swojego przeciwnika, po czym dobił go w parterze.

Mimo wygranej już w pierwszej rundzie menadżer “Bestii” pochwalił “El Testosterona”, który w jego mniemaniu dobrze spisał się w obronie przed obaleniami. Zdaniem menadżera Najman udowodnił w ten sposób, że byłby w stanie pokonać Tomasza Adamka, gdyby obaj byli pięściarze spotkali się w klatce MMA.

Pełna rozmowa poniżej: