MMA PLFAME MMAMedusa o Marcinie Malczyńskim: Nie jest dla mnie…[WIDEO]

Medusa o Marcinie Malczyńskim: Nie jest dla mnie…[WIDEO]

Wczoraj informowaliśmy, że bracia Malczyńscy zakończyli współpracę z Grzegorzem Szulakowskim.. Internauci zwracali uwagę, że jest to spowodowane obecnością Adriana Salamona. ”Medusa” postanowił skomentować całą sytuację.

Marcin Malczyński wystąpi na najbliższej gali FAME MMA 9. Marcin będzie bronił pasa w starciu z Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem. Malczyński zadebiutował w październiku poprzedniego roku, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marka ”AdBustera” Hoffmanna.

Medusa: Nie lubię spin pod publikę!

Adrian Salamon postanowił odpowiedzieć na pojawiające się komentarze, że to z jego powodu bracia Malczyńscy zakończyli współpracę z Grzegorzem Szulakowskim. ”Medusa” podkreśla, że Dawid już od jakiegoś czasu zaczepia go w mediach społecznościowych. Adrian zapewnia, że przy dobrej ofercie jest gotowy na takie starcie.

Marcin zarzucił, że nie będzie przyjeżdżał tutaj na treningi, bo ja jestem. Sobie wbił do głowy walkę ze mną. O czym nigdy w życiu nie mówiliśmy, oczywiście ja na taką walkę jestem otwarty. Jeżeli dostanę dobrą propozycję to jestem otwarty, ponieważ Marcin Malczyński nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem. Już od dłuższego czasu widzę, że rzucasz jakieś pstryczki w moją stronę na insta stories. Z szacunku do trenera naszego wspólnego, nie odpowiadałem. Uważałem, że jak trenujemy w jednym klubie to powinniśmy się razem trzymać i wspierać. Z mojej strony takie wsparcie było, zresztą dobrze o tym wiesz, a nie wiem co Ty wyczyniasz. Na ostatniej walce Dawida nawet podszedłem i życzyłem powodzenia. Zawsze byłem team Malczyński i taka spina z dupy. Nie kumam czegoś takiego, nie lubię spin pod publikę. Jestem tak wychowany, że kogoś lubię, albo nie.. Przypominam, że podaliśmy sobie rękę, a teraz stawiasz Grzesia między młotem, a kowadłem że musi wybierać. Teraz wycofałeś się z treningów u niego żeby wyjść na dobrego.             

Cały materiał poniżej:

Do wyczekiwanego debiutu 22-latka w mieszanych sztukach walki doszło w czerwcu poprzedniego roku. ”Medusa” na FAME MMA 4 w Częstochowie miał do wyjaśnienia konflikt z Piotrem Knasiem. Podopieczny Grzegorza Szulakowskiego pokazał się z efektownej strony. Adrian w drugiej rundzie (balachą) poddał rywala.

Zobacz także:

Claressa Shields o przejściu do MMA: Fani MMA powinni teraz ukłonić się i całować moje stopy…

Jedna z najlepszych pięściarek na świecie, Claressa Shields dość kontrowersyjnie wypowiedziała się o swoim przejściu do MMA. Dwukrotna złota medalistka olimpijska, której rekord w zawodowym boksie wynosi 10 zwycięstw i 0 porażek podpisała kontrakt z organizacją PFL.