MMA PLHighleagueMedusa do Rataja: Ja nie jestem jak w FAME cisnął sobie po rodzinie, bliskich!

Medusa do Rataja: Ja nie jestem jak w FAME cisnął sobie po rodzinie, bliskich!

Adrian Salamon wraca do klatki. Już dwudziestego ósmego sierpnia wystąpi na pierwszej edycji High League. Popularny ”Medusa” w Ergo Arenie zmierzy się z Maciejem Ratajem.

Pod względem internetowej popularności zdecydowanie przeważa Adrian Salamon. Ma on 800 tys. obserwujących w serwisie Instagram i ponad 1,2 mln subskrybentów w YouTubie.

Został w sieci gwiazdą wielkiego formatu! Zasłynął dzięki vlogom i krótkim filmikom. Karierę zrobił jeszcze jako nastolatek i szybko zaczął się rozwijać w innych dziedzinach. Realizuje się jako artysta muzyczny i sportowiec. Wspiera go armia wiernych fanów, którzy z pewnością zawitają do trójmiejskiej Ergo Areny, aby zobaczyć swojego ulubieńca.

Medusa: Jeśli przekroczysz granice to może się to nie zakończyć na walce!

Wczoraj ruszył nowy program organizacji High League. ”Rundki”, gdzie pytania zadają sobie zawodnicy, prowadzący oraz widzowie.

Arkadiusz Pawłowski: Czy rozważaliście walkę 2 na 2. Ty i Maluba kontra Medusa i Ola.

Maciej Rataj: Mówił, że nie chce.

Medusa: Moja dziewczyna ma takiego faceta, że on nie musi się bić. Wiesz o co chodzi.

Maciej Rataj: A moja chce, bo chce się rozwijać. A jego nie może nawet jakby chciała.

Medusa: Nie. Moja dziewczyna ma po prostu ma inny kierunek rozwoju i myślę, że bardziej taki kobiecy. Aczkolwiek kobiety, które trenują MMA i jest to ich pasja od lat to jak najbardziej szanuje. Ale takie co idą po FAME to.. nie lubię za bardzo walk kobiet. Ja swojej dziewczyny bym nie puścił.   

Maciej Rataj: Tak samo można powiedzieć, że twoje wejście jest po fame.  

Medusa: Po fame? Ja tu kariery nie przyjechałem robić. Ja tu przyjechałem tylko robić siano, szczerze Ci powiem. Jaki ja mam fame walcząc z Tobą? Szczerze! 

Maciej Rataj: Ja mówię o wcześniejszym.

Medusa: No mój rywal ma na dzień dzisiejszy nie wiem 50 tysięcy follow. 

Maciej Rataj: Ale co to ma do tego, że ktoś chciałby zawalczyć? Sugerowałeś, że Maluba chce wejść, aby zgarnąć tylko fame.

Medusa: Sugerowałeś, że moja dziewczyna nie chce się rozwijać. Ja też na to nie pozwolę, bo moja dziewczyna uważam, że rozwija się w bardzo szybkim tempie. Studiuje przede wszystkim, robi jakieś kursy.

Maciej Rataj: Moja już skończyła.

Medusa: No moja jeszcze studiuje, bo ma 22-lata dopiero. Zobaczysz jeszcze powiesz łaał mają k**wa rozmach, ale nie mogę za bardzo mówić. W filmach gra, idzie w kierunku aktorstwa, też ma super szansę.

Maciej Rataj: Widzę, że Cię ten temat bardzo drażni.

Medusa: Jeśli przekroczysz granice to może się to nie zakończyć na walce. Moich bliskich uwierz mi k**wa, by tu stoły latały, jedno słowo. Ja nie jestem jak w FAME cisnął sobie po rodzinie, bliskich, dziewczynach. Tutaj sobie nie pozwalam.    

Całe program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Pudzian o walce z ”Górą”: Menadżerowie ciężkie negocjacje mają, bo mam swoje oczekiwania! Będzie hitowa walka?

Pewne jest jedno trwają mocne negocjacje! Eddie Hall doznał kontuzji i tym samym ogromny Hafthor Bjornsson pozostał bez przeciwnika. Pojawiły się plotki, że Islandczyk zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Jak się okazuje pojawiła się propozycja walki w boksie, a teraz trwają rozmowy.

Trener o Polskim Kenie: Dziwi nas to, bo nigdy nic nie trenował! Zaskoczy swoją dyspozycją?

Valerii Kukoba i Rafał Stasiak odpowiadają za przygotowania ”Polskiego Kena” do debiutu w mieszanych sztukach walki. Jeden z trenerów jest mocno zaskoczony, że Michał Przybyłowicz wcześniej nic nie trenował, bo jak zapewnia jest sumienną osobą.