MMA PLHighleagueMedusa chce się bić ze znanym raperem! Do walki dojdzie już na High League 2?

Medusa chce się bić ze znanym raperem! Do walki dojdzie już na High League 2?

Foto: High League

Adrian Salamon ma za sobą efektowny debiut w organizacji High League. Popularny youtuber ma już na celowniku potencjalnego przeciwnika. Niewykluczone, że organizacja będzie chciała sięgnąć po taką postać.

Podopieczny Grzegorza Szulakowskiego wrócił do klatki po ponad 2-letniej przerwie. ”Medusa” w Ergo Arenie zdominował Macieja Rataja. Adrian bez większych problemów zdobywał obalenia i kontrolował walkę. Ostatecznie w trzeciej rundzie udało się zakończyć pojedynek przed czasem (kimura).

Medusa: Zobaczymy, czy jesteś tak mocny jak śpiewasz!

Adrian Salamon na swoim kanale YouTube zdradził, że w kolejnym pojedynku chętnie zmierzy się z popularnym raperem – ”Alberto”. Warto zaznaczyć, że do reprezentanta GM2L ustawia się kolejka – wcześniej o takiej walce wspominał też Paweł Tyburski.

Alberto, słyszałem, że chcesz walczyć. Decydujesz się na mocny ruch. Czeka Meduska cały czas na walkę w High League. Jeżeli jesteś chętny, żeby zawalczyć z Youtuberem, się sprawdzić, ja chętnie się sprawdzę. Zobaczymy, czy jesteś tak mocny jak śpiewasz. „Bomba na banię, kończymy balet”. Czekam na odpowiedź, mordeczko, lecimy z tym!

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Wyniki oglądalności UFC 267: Jan Błachowicz magnesem! Widzieliście?

Gala UFC 267 przyniosła wiele emocji. Zarówno tych negatywnych jak i pozytywnych. Na tej gali mogliśmy ujrzeć aż trzy pojedynki z udziałem polskich reprezentantów. To na pewno przyciągało widzów. Było wiele materiałów promujących gale.

Chińczycy ustawili walkę mnicha Shaolin? Nokaut wygląda podejrzanie! [WIDEO]

To wyglądało naprawdę dziwnie! Pojedynek w kick-boxingu wzbudził lawinę spekulacji. Mowa o starciu pomiędzy Yi Longiem (62-12-1, 24 KO), a Ayoubą Faizą. Mnich Shaolin kopnięciem na tułów znokautował rywala. Wśród wielu internautów pojawiło się głosy, że walka mogła zostać ustawiona.