MMA PLKSWMedalista olimpijski w zapasach chce walki w MMA. KSW chętne! Ściągnęli Bombardiera, ściągną i jego?

Medalista olimpijski w zapasach chce walki w MMA. KSW chętne! Ściągnęli Bombardiera, ściągną i jego?

To mógłby być bardzo głośny transfer do polskiego giganta! Złoty medalista olimpijski w zapasach i jeden z najlepszych Amerykanów w tej dziedzinie – Jordan Burroughs zdradził, że przed zakończeniem sportowej kariery chciałby wystąpić w MMA. Zainteresowanie jego osobą wyraziło już KSW!

KSW

Burroughs napisał w mediach społecznościowych krótką wiadomość adresowaną do sportowych organizacji zajmujących się mieszanymi sztukami walki:

“Chciałbym stoczyć jedną walkę w MMA zanim przejdę na sportową emeryturę. Tylko jedną.” – napisał na Twitterze.

Medalista olimpijski w zapasach chce walki w MMA. KSW zgłasza zainteresowanie! Ściągnęli Bombardiera, ściągną i jego?

Temat angażu Burroughsa od razu podłapało KSW! Polski gigant jest specjalistą w ściąganiu zapaśników. W szeregach KSW walczy już chociażby Damian Janikowski, a ostatnio zadebiutował też legendarny Senegalczyk, który w swoim kraju uchodzi za mistrza zapasów – Bombardier.

KSW może pozwolić sobie na każdy angaż, więc i postać Jordana Burroughsa wydaje się być do ściągnięcia:

“My możemy to zorganizować. To byłby zaszczyć mieć w swoim składzie kolejnego medalistę olimpijskiego.” – napisali na Twitterze ludzie związani z KSW.

Zobacz także:

The War 3: Poznaliśmy pierwszych uczestników i uczestniczki. Trailer dziś o 19:00

Trzecia edycja THE WAR odbędzie się 27 listopada. Organizatorzy postanowili naszpikować imprezę atrakcjami – na jednej gali kibice zobaczą dwa turnieje indywidualne na gołe pięści: mężczyzn (K1) i kobiet (boks). Odbędzie się także zaległy finał turnieju 3vs3, w którym GLADIATORZY zmierzą się z WARRIORS. Planowana jest również pierwsza w historii walka grupowa 5vs5. 

MMA-VIP 3. Kiedy gala Najmana? Jak wykupić PPV?

Już w piątek 29 października czeka nas gala MMA-VIP 3, podczas której do klatki powróci jej organizator – Marcin Najman.

James Thompson o debiucie Martyna Forda w KSW: Słyszę to co roku od czterech lat!

O debiucie Martyna Forda w organizacji KSW mówi się już długo. Parę dni temu Martin Lewandowski zdradził co musi się stać, aby doszło do wyczekiwanej walki Brytyjczyka. Wydaje się, że jest na to spora szansa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis