MMA PLKSWMedalista olimpijski w zapasach chce walki w MMA. KSW chętne! Ściągnęli Bombardiera, ściągną i jego?

Medalista olimpijski w zapasach chce walki w MMA. KSW chętne! Ściągnęli Bombardiera, ściągną i jego?

To mógłby być bardzo głośny transfer do polskiego giganta! Złoty medalista olimpijski w zapasach i jeden z najlepszych Amerykanów w tej dziedzinie – Jordan Burroughs zdradził, że przed zakończeniem sportowej kariery chciałby wystąpić w MMA. Zainteresowanie jego osobą wyraziło już KSW!

Burroughs napisał w mediach społecznościowych krótką wiadomość adresowaną do sportowych organizacji zajmujących się mieszanymi sztukami walki:

“Chciałbym stoczyć jedną walkę w MMA zanim przejdę na sportową emeryturę. Tylko jedną.” – napisał na Twitterze.

Medalista olimpijski w zapasach chce walki w MMA. KSW zgłasza zainteresowanie! Ściągnęli Bombardiera, ściągną i jego?

Temat angażu Burroughsa od razu podłapało KSW! Polski gigant jest specjalistą w ściąganiu zapaśników. W szeregach KSW walczy już chociażby Damian Janikowski, a ostatnio zadebiutował też legendarny Senegalczyk, który w swoim kraju uchodzi za mistrza zapasów – Bombardier.

KSW może pozwolić sobie na każdy angaż, więc i postać Jordana Burroughsa wydaje się być do ściągnięcia:

“My możemy to zorganizować. To byłby zaszczyć mieć w swoim składzie kolejnego medalistę olimpijskiego.” – napisali na Twitterze ludzie związani z KSW.

Zobacz także:

The War 3: Poznaliśmy pierwszych uczestników i uczestniczki. Trailer dziś o 19:00

Trzecia edycja THE WAR odbędzie się 27 listopada. Organizatorzy postanowili naszpikować imprezę atrakcjami – na jednej gali kibice zobaczą dwa turnieje indywidualne na gołe pięści: mężczyzn (K1) i kobiet (boks). Odbędzie się także zaległy finał turnieju 3vs3, w którym GLADIATORZY zmierzą się z WARRIORS. Planowana jest również pierwsza w historii walka grupowa 5vs5. 

MMA-VIP 3. Kiedy gala Najmana? Jak wykupić PPV?

Już w piątek 29 października czeka nas gala MMA-VIP 3, podczas której do klatki powróci jej organizator – Marcin Najman.

James Thompson o debiucie Martyna Forda w KSW: Słyszę to co roku od czterech lat!

O debiucie Martyna Forda w organizacji KSW mówi się już długo. Parę dni temu Martin Lewandowski zdradził co musi się stać, aby doszło do wyczekiwanej walki Brytyjczyka. Wydaje się, że jest na to spora szansa.