MMA PLConor McGregorMcGregor znowu szokuje! Irlandczyk wspomniał o zmarłym ojcu Khabiba i wyzywał żonę Poiriera!

McGregor znowu szokuje! Irlandczyk wspomniał o zmarłym ojcu Khabiba i wyzywał żonę Poiriera!

Conor McGregor (22-6) nie przestaje szokować swoim zachowaniem. Były podwójny mistrz UFC postanowił nawiązać do zmarłego ojca Khabiba Nurmagomedova oraz ponownie obraził żonę swojego ostatniego przeciwnika.

McGregor zapewnia, że jeszcze wróci na szczyt i zaszokuje cały świat. Irlandczyk nie zamierza odpuszczać i parę dni temu w mediach społecznościowych zamieścił zdjęcia z treningu na siłowni. McGregor trenuje mimo złamanej nogi.

McGregor obraża żonę Poiriera!

Khabib Nurmagomedov (29-0) w mediach społecznościowych skomentował ostatnią przegraną Conora McGregora (22-6).

Dobro zawsze zwycięża ze złem. Jestem bardzo szczęśliwy z wygranej Dustina, mam nadzieję, że zdobędziesz pas przed końcem bieżącego roku.

”Notorious” tak tego nie zostawił. Irlandczyk w tej sytuacji postanowił nawiązać do śmierci ojca Khabiba –  Abdulmanapa Nurmagomedova, który odszedł z tego świata w poprzednim roku na skutek powikłań po Covid-19

Covid jest dobrem, a ojciec złem.

Jeden z użytkowników na twitterze podszył się pod żonę Dustina Poiriera.

Kocham cię, tatuśku.

McGregor szybko i w mocnym stylu odpowiedział.

Trzymaj się z dala od moich prywatnych wiadomości dziwko. 

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu! Byłoby tak?

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz. “Będę najsilniejszą rywalką w jej karierze” – wypowiada się pewna siebie była mistrzyni Europy.

Dojdzie do walki Burneika – Pudzianowski?! Jest zainteresowanie!

Takie starcie mogłoby wzbudzić spore zainteresowanie. Krystian Pudzianowski w mediach społecznościowych wyznał, że chętnie zmierzy się z Robertem Burneiką.