MMA PLConor McGregorMcGregor zawalczy o pas BMF? Dana White jest temu przeciwny

McGregor zawalczy o pas BMF? Dana White jest temu przeciwny

Z racji powrotu Conora McGregora (21-4) do klatki UFC dochodzi do wielu spekulacji na temat potencjalnych pojedynków z udziałem Irlandczyka. Niektórzy sugerują, iż “Notorious” zawalczy w 2020 roku z Jorge Masvidalem (35-13).

McGregor powróci do walk 18 stycznia 2020 roku, kiedy to zmierzy się on z Donaldem Cerrone (36-13, 1NC). Wielokrotnie różne osoby z obozu 32-latka sugerowały, że planuje on na poważnie wrócić do MMA, tocząc trzy walki w roku.

Nie dziwi zatem fakt, iż jednym z zawodników wymienianym przy Irlandczyku jest Masvidal, który nie tak dawno wygrał z Nate’m Diazem (20-12), zdobywając specjalny pas BMF.

Conor ma taki pomysł, że jeśli pójdzie coś nie po jego myśli i nie dostanie drugiej walki z Khabibem, zamierza znów walczyć w wadze półśredniej i rozważa w niej Masvidala

– powiedział prezydent UFC, Dana White.

Możliwe, że w potencjalnym pojedynku stawką byłby właśnie wspomniany tytuł, choć White jest przeciwny takiemu rozwiązaniu.

Wszyscy wiedzą, co o tym sądzę. Wiedzą, że to zły pomysł. Conor się denerwuje, kiedy to mówię i pyta się “myślisz, że nie jestem w stanie pokonać Masvidala?”. Nie mówię, że nie może go pokonać, każdy może pokonać każdego danego dnia.

Prezydent UFC odniósł się także do samej obrony specjalnego pasa przez “Gamebreda”.

Zrobiłem to raz i powiedziałem, że było to fajne, niesamowite. Zobaczymy, co będzie dalej.