MMA PLConor McGregorMcGregor z wielkim szacunkiem po walce Makhachev-Volkanovski: Nie ma tu przegranych!

McGregor z wielkim szacunkiem po walce Makhachev-Volkanovski: Nie ma tu przegranych!

Conor McGregor (22-6) postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych po sobotniej walce wieczoru UFC 284. W Perth doszło do wyczekiwanej walki dwóch championów największej organizacji na świecie. Islam Makhachev (24-1) po pięciu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Alexandra Volkanovskiego (25-2).

McGregor

Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. Alexander udowodnił po raz kolejny, że jest kapitalnym zawodnikiem. Wielu kibiców zastanawiało się czy Volkanovski mocno postawi się – patrząc choćby na różnice warunków fizycznych. Alexander zawiesił wysoko poprzeczkę, a w końcówce walki nawet dominował.

Wszystko na to wskazuje, że Alexander w kolejnym starciu skrzyżuje rękawice z Yairem Rodriguezem (15-3). Meksykanin na tej samej gali zdobył tymczasowy pas kategorii piórkowej. Yair w drugiej odsłonie poddał Josha Emmetta.

McGregor komentuje!

Conor McGregor na twitterze postanowił zareagować po walce wieczoru UFC 284. Irlandczyk z wielkim szacunkiem wypowiedział się po starciu Islama Makhacheva z Alexandrem Volkanovskim.

To była świetna walka! Nie ma tu przegranych, tylko wygrani. Australijczyk i australijscy kibice pokazali się z bardzo dobrej strony, kocham ku*** takie widoki! Perth jest piękne, teraz widzę dlaczego jest tam tak wielu Irlandczyków. Powinienem tam być, moje byłe pasy mistrzowskie byłyby na szali. Gratulacje dla wszystkich z UFC.

Zobacz także:

Najman po śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie: To nie freak fighty są złe! Widzieliście?

Marcin Najman po tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie do młodych ludzi. Przesłanie, które warto wziąć sobie do serca i zapamiętać na całe życie.

Josef Bratan miał zawalczyć o pas na High League 6: Mój rywal się… Co wy na to?

Na kanale ”Wini” pojawiła się rozmowa z Josefem Bratanem. Raper wyjawił, że miał zawalczyć na gali High League 6, która osiemnastego marca ma odbyć się w Katowicach. To nie koniec, bowiem Bratan zdradził, że miała to być walka o pas mistrzowski w freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis