MMA PLConor McGregorMcGregor w życiowej formie? “To będzie prawdziwa uczta”

McGregor w życiowej formie? “To będzie prawdziwa uczta”

Foto: Instagram/Conor McGregor

Niebawem Conor McGregor (21-4) stoczy swoją kolejną walkę pod banderą UFC. Trener zawodnika – Josh Kavanagh, sugeruje, iż jego podopieczny jest w życiowej dyspozycji.

Powrót McGregora to jeden z najważniejszych tematów w światowym MMA. Liczne grono odbiorców chce bowiem zobaczyć, czy Irlandczyka stać jeszcze na ponowne rywalizowanie z najlepszymi. 18 stycznia “Notoriousa” czeka pojedynek z Donaldem Cerrone (36-13, 1NC). Walka ta odbędzie się w limicie do 77 kilogramów.

Regularnie z różnych stron świat MMA otrzymuje informacje o kolejnych poczynaniach byłego mistrza wagi piórkowej i lekkiej. Na instagramowym profilu samego fightera pojawiły się zdjęcia z treningów. Na fotografiach widać, iż 32-latek jest w dobrej formie fizycznej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

What a game 👨‍🎨

Post udostępniony przez Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Enjoying my work in our new @Reebok Combat gear! The highest of fighting quality, bar none.

Post udostępniony przez Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)

Apetyt na powrót McGregora rośnie także za sprawą osób go otaczających. Ostatnio na Twitterze wpis zamieścił trener zawodnika – Josh Kavanagh. Szkoleniowiec zaznaczył, iż jego podopieczny ma tak dobrą formę, że sam opiekun jest pod wielkim wrażeniem.

1 stycznia odbył się ostatni ciężki sparing przed przybyciem do Vegas. Mogę szczerze powiedzieć, że widzę od niego najlepsze rzeczy i nie jestem pewien, czy byłoby to możliwe do zrobienia 6 miesięcy temu. To będzie dla was prawdziwa uczta. Jestem zadowolony, że mam na niej tak dobre miejsce.