MMA PLConor McGregorZaczyna się! McGregor prowokuje „Kowboja”: Pierwszy kto obali ten p**da

Zaczyna się! McGregor prowokuje „Kowboja”: Pierwszy kto obali ten p**da

Foto: Instagram/Conor McGregor
Foto: Instagram/Conor McGregor

Do walki Conora McGregora (21-4) i Donalda Cerrone (36-13, 1NC) pozostał już niecały tydzień. W ostatnich dniach Irlandczyk zaczął odważniej słownie atakować swojego rywala. Jedną z zaczepek “Notorious” wysłał za pośrednictwem Instagrama.

Pojedynek obu panów coraz bardziej elektryzuje środowisko MMA. Wpływ na taki obrót sytuacji mają dwie rzeczy. Po pierwsze po ponad roku przerwy do klatki wróci McGregor, który wciąż jest medialnie czołową postacią światowego MMA. Ponadto gala UFC 246 zainauguruje działania federacji w nowym roku, przywracając eventy po prawie miesięcznej pauzie.

Z racji, iż do gali pozostał niecały tydzień, w mediach pojawiło się bardzo wiele rzeczy związanych z walką. Co ciekawe, długo spokojny pozostawał były mistrz wagi piórkowej i lekkiej, gdyż nieczęsto prowokował on swojego przeciwnika, jak to zwykle miał w zwyczaju.

Ostatnio sytuacja zaczęła się jednak zmieniać. “Notorious” nieco odważniej zaczął poczynać w Internecie. Irlandczyk wstawił zdjęcie ze swoich przygotowań. Do fotografii zawodnik dołączył opis, w którym prowokuje swojego rywala do walki w stójce.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

First one to shoot’s a cowbitch 🤠

Post udostępniony przez Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)

Pierwszy kto obali ten p**da.