McGregor jako „irlandzki klaun”. Tak nadchodzącą walkę „Notoriousa” zapowiada rosyjska telewizja

Foto: sportowefakty.wp.pl
Foto: sportowefakty.wp.pl

W ciągu swojej kariery Conor McGregor (21-4) zraził do siebie wiele osób. Obelg Irlandczyka w stronę Rosji i Rosjan nie zapomniała jedna z tamtejszych telewizji, która w bardzo sugestywny sposób zapowiedziała walkę „Notoriousa” z Donaldem Cerrone (36-13, 1NC).

Podczas kariery McGregor wielokrotnie atakował słownie swoich przeciwników. Eskalacja budowy atmosfery starcia oraz wybuchu emocji 32-latka miała miejsce przed starciem z Khabibem Nurmagomedovem (28-0). Irlandczyk balansował bowiem na granicy dobrego smaku, toteż „The Eagle One” potraktował słowa oponenta bardzo poważnie.

W klatce lepszy okazał się Nurmagomedov, broniąc tym samym swój pas mistrza wagi lekkiej. Krótko po pojedynku doszło do poważnej awantury, za której sprawą główni bohaterowie gali UFC 229 zostali zawieszeni.

Od rywalizacji Rosjanina z „Notoriousem” minął ponad rok. McGregor pozostał jednak w pamięci wielu osób, nadal niedarzących go sympatią. Z brakiem szacunku do Europejczyka nie kryje się rosyjska telewizja Ren-TV, mająca prawa do transmisji UFC 246. W zapowiedzi main eventu gali padają bowiem określenia wyraźnie obrażające Irlandczyka.

Narcystyczny  i gaduła. Irlandzki klaun, który myśli, że jest świetnym zawodnikiem. W jego ostatniej walce Rosjanin ukarał go za jego trash talk. Teraz ma on innego przeciwnika. Czy to będzie kolejna wstydliwa noc dla Irlandczyka?

– takie słowa można usłyszeć w zapowiedzi walki.

Gala UFC 246 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego. Oprócz wspomnianego pojedynku fani będą mieli okazje zobaczyć w akcji m.in. Holly Holm (12-5) oraz Anthony’ego Pettisa (22-9).