MMA PLConor McGregorMcGregor i Khabib w tym samym hotelu w Abu Dhabi. Było blisko konfrontacji [WIDEO]

McGregor i Khabib w tym samym hotelu w Abu Dhabi. Było blisko konfrontacji [WIDEO]

Foto: Screen

Conor McGregor i Khabib Nurmagomedov przebywają w tym samym hotelu w Abu Dhabi. Obaj zawodnicy są zaangażowani przy nadchodzącej gali UFC 257.

McGregor bezpośrednio przez swoją walkę, a Nurmagomedov pośrednio jako obserwator mający po tej gali zdecydować o swoim powrocie do startów.

Poprzez obecność tej dwójki w tym samym miejscu, prędzej czy później możemy spodziewać się konfrontacji między nimi. Już raz do niej prawie doszło, kiedy obaj pojawili się w hotelowym holu w niedługim odstępie.

McGregor i Khabib w tym samym hotelu w Abu Dhabi. Było blisko konfrontacji [WIDEO]

W sieci pojawiło się wideo, na którym widać obu zawodników spacerujących po hotelu w tym samym miejscu. Zabrakło 30 sekund i mielibyśmy ich pierwszą konfrontację od czasu oktagonowej rywalizacji.

Obecność Khabiba Nurmagomedovowa w Abu Dhabi nie jest przypadkowa. Rosjanin rozmawiał bowiem z szefem UFC, Daną Whitem o planowanym powrocie do startów po ogłoszeniu przejścia na sportową emeryturę. Tę decyzję jednak odwlókł do czasu gali UFC 257. Rosjanin zaznaczył, że jeśli na tej gali wydarzy się coś spektakularnego, to wówczas zdecyduje się zawalczyć raz jeszcze.

A tym czymś spektakularnym ma być efektowne zwycięstwo Conora McGregora, który w walce wieczoru sobotniej gali UFC 257 w rewanżowym boju skrzyżuje rękawice z Dustinem Poirierem.

Jak myślicie – czy doczekamy się walki Khabib vs McGregor 2?

Zobacz także:

Conor McGregor oskarżony o gwałt! Szokujące informacje na temat wydarzenia z udziałem Irlandczyka!

Gwiazda organizacji UFC Conor McGregor oskarżony o gwałt! W prasie pojawiły się szokujące informacje na temat sprawy, w którą zamieszany jest były podwójny mistrz największej organizacji MMA na świecie i największa gwiazda tego sportu!

Trener o przyszłości Joanny Jędrzejczyk: Nie weźmie walki, która nic nie znaczy

Trener American Top Team Mike Brown opowiedział co nieco o przyszłości Joanny Jędrzejczyk. Polka pozostaje nieaktywna od marca 2020 roku, kiedy to po fenomenalnej walce przegrała decyzją sędziów z mistrzynią UFC Weili Zhang.

Walka 3 vs 1! Co wy o tym sądzicie?

Na jednej z rosyjskich siłowni doszło do starcia 3 vs 1. Zawodowiec zmierzył się z trzema amatorami. Kto wygrał i jak to wyglądało? Jest wideo!