MMA PLConor McGregorMcGregor i Cormier w WWE? Szef federacji jest na tak!

McGregor i Cormier w WWE? Szef federacji jest na tak!

Foto: middleeasy.com

Niejednokrotnie można było zauważyć przeskok zawodnika MMA do WWE. Wrestlingowa organizacja jest otwarta na pozyskanie kolejnych nazwisk. Na celowniku World Wrestling Entertaiment znaleźli się Daniel Cormier (22-2, 1NC) oraz Conor McGregor (22-4).

Choć wydaje się, że MMA i wrestlingową rozrywkę dzieli bardzo dużo, to jednak kilkukrotnie fani mieli okazję zobaczyć transfery pomiędzy tymi światami. Ze świata WWE do mieszanych sztuk walki przeszli m.in. Brock Lesnar (5-3, 1NC), Jacob Hager (2-0, 1NC), Roberto Lashley (16-2) oraz CM Punk (0-2). Trzech wymienionych zawodników po czasie wróciło jednak do uprawiania wrestlingu.

W WWE również pojawili się zawodnicy wcześniej kojarzeni jedynie z UFC. Mowa przede wszystkim o Rondzie Rousey (12-2), która zdołała nawet wywalczyć kobiecy pas WWE, a także pokazać się w walce wieczoru największej wrestlingowej gali – WrestleManii. Oprócz tego krótki epizod w największej federacji profesjonalnego wrestlingu zaliczył także Cain Velasquez (14-3).

Jak się okazuje, WWE byłoby zainteresowane zakontraktowaniem kolejnych zawodników z UFC. Głównie mowa tu o Danielu Cormierze. Wrestlingowa federacja regularnie rozmawia z byłym mistrzem wagi półciężkiej i ciężkiej, o czym wspomniał Paul „Triple H” Levesque.

Kocham Daniela. Oczywiście w przeszłości rozmawialiśmy wiele razy. Wewnątrz rozmawialiśmy też o tym, co mógłby z nami robić, czy byłyby to ringowe występy, czy na przykład komentatorskie lub inne rzeczy. Myślę, że cieszymy się na zrobienie czegoś z nim, jeśli będzie do tego odpowiedni czas. Oczywiście respektujemy UFC, Danę i wszystkich innych.

Oczywiście nie mogło zabraknąć również tematu McGregora w WWE. Tutaj Levesque nie podał już tak wielu szczegółów, choć nie ukrywa on, że jest pojedynek, który chętnie by obejrzał.

Myślę, że walka pomiędzy Conorem McGregorem i Vincem McMahonem o Billion Dolar Walk na szali byłaby czymś wielkim.

Zobacz także:

Szpilka mocno o hejterach. „Byle śmieć może o tobie coś napisać”

Podczas „Jurasówki” prowadzonej przez Łukasza Jurkowskiego Artur Szpilka wyraził się bardzo mocno w stronę internetowych hejterów. W programie nie obyło się bez tematu ostatniej walki boksera i opinii wygłaszanych przez komentatorów TVP.

Omielańczuk zawalczy o pas!

Daniel Omielańczuk stanie przed największą szansą w karierze. Czołowy polski “ciężki” otrzyma bowiem możliwość zdobycia mistrzostwa w ACA.