McGregor i Cerrone planują show na konferencji prasowej. Obaj zapowiadają, że będzie zabawnie

Ostatnio głośno jest o kolejnej potencjalnej walce Conora McGregora. Jego przeciwnikiem miałby być Donald Cerrone. Obaj w mediach społecznościowych zapowiedzieli, że na konferencji prasowej będzie zabawnie.

Po ostatniej walce “Cowboy’a” , były dwukrotny mistrz UFC zapowiedział, że chce z nim walczyć oraz pogratulował mu zwycięstwa.

“Za taką walkę, Donaldzie, będę z tobą walczył. Gratulacje.”

Cerrone również jest otwarty na taki pojedynek. Zawodnik od dłuższego czasu zapowiadał, że chce stanąć naprzeciw “Notoriusa” . Niedawno fajter dodał na Instagramie post skierowany do Irlandczyka.

“Bez obaw Conor, wypiję whisky “Proper 12″ na konferencji prasowej z tobą!! Przyniosę Budweisera”

McGregor ujrzał zapowiedź Donalda i odpowiedział:

“Brzmi jak impreza!”

Konferencja prasowa przed walką Conora McGregora i Donalda Cerrone bez wątpienia będzie zabawna. Obaj mężczyźni są ulubieńcami fanów.

“Notorius” na razie musi czekać na decyzję Komisji Sportowej stanu Nevada. On jak i Khabib Nurmagomedov mają zostać ukarani za wydarzenia po walce na UFC 229.

Amerykanin na ostatniej gali UFC ESPN+ 1 zmierzył się z Alexandrem Hernandezem, wygrywając przez TKO w drugiej rundzie. Ponadto “Cowboy” pokazał się polskiej publiczności podczas UFC Fight Night 118 w Ergo Arenie, walczył wtedy z Darrenem Tillem. Cerrone musiał uznać wówczas wyższość rywala, przegrywając przez TKO w pierwszej rundzie.