MMA PLArchiwumBez kategoriiMCC: Pełna karta walk!

MCC: Pełna karta walk!

mcc_logoddkjvw43.JPG

11 walk w formule MMA, 2 walki kickboxerskie w formule K-1, w tym jedna o pas mistrzowski, starcie dwóch Goliatów, pierwsza na polskiej scenie MMA walka kobieca, spotkanie znakomitego polskiego zawodnika Michała Materli z Karlem Amoussou, a przede wszystkim pojedynek mistrza olimpijskiego i legendy polskiego judo – Pawła Nastuli z przeciwnikiem z Japonii – takiej imprezy w historii polskiego MMA jeszcze nie było!

Do pierwszej Gali MARTIAL COMBAT CLUB został niespełna tydzień. Fani MMA z pewnością nie mogą doczekać się, by poznać listę wszystkich walk imprezy. Organizatorzy opracowali kartę walk tak, aby zapewnić widzom mocne wrażenia przez cały wieczór. Oto kolejność starć wraz z podstawowymi parametrami zawodników:

Walka 1

Michał Wyszyński (POL) / MCC Team

Styl: Judo

Rekord MMA 1-1-0

Wiek 24 / Wzrost 175 /Waga 74

Paweł Żydak (POL)

Styl: Judo

Rekord MMA 1-0-0

Wiek 22 / Wzrost 173 /Waga 74

Walka 2

Magda Jarecka (POL) / MCC Team

Styl: Shidokan

Rekord MMA 1-2-0

Wiek 24 /Wzrost 167 / Waga 67

Nives Radic (CRO)

Styl: Kickboxing

Rekord MMA 1-0-2

Wiek 26 / Wzrost 176 /Waga 69

Walka 3

Kerim Abzaiłow (POL) / MCC Team

Styl: Zapasy, BJJ

Rekord MMA 4-0-0

Wiek 24 /Wzrost 177 /Waga 78

Grigorij Nikoforjew (UKR)

Styl: MMA

Rekord MMA 7-4-0

Wiek 27 /Wzrost 174 /Waga 79

Walka 4 (K-1)

Michał Tomczykowski (POL)

Styl: Muay Thai

Rekord 6-1-1

Wiek 29/ Wzrost 171 /Waga 63,5

Antero Hynynen (FIN)

Styl: Muay Thai

Rekord 38-11-2

Wiek 27 / Wzrost 175 /Waga 63,5

Walka 5

Wojtek Orłowski (POL) / MCC Team

Styl: Zapasy

Rekord MMA 1-0-0

Wiek 25 /Wzrost 188 / Waga 95

Jerzy Netter (POL)

Styl: Submission Fighting

Rekord MMA 0-0-0

Wiek 23 / Wzrost 191 /Waga 93

Walka 6

Paweł Morawski (POL)

Styl: MMA

Rekord MMA 3-1-0

Wiek 27 / Wzrost 180 / Waga 93

Marcin Krzysztofiak (POL)

Styl: Zapasy

Rekord MMA 4-1-0

Wiek 26 / Wzrost 185 / Waga 93

Walka 7

Karol Bedorf (POL) / MCC Team

Styl: BJJ

Rekord MMA 1-1-0

Wiek 24 /Wzrost 189 /Waga 95

Valdas Pocevicius (LT)

Styl: Grappling

Rekord MMA 20-11-0

Wiek 29 /Wzrost 175 /Waga 90

Walka 8

Marcio Soares (BRA) / MCC Team

Styl: Luta Live

Rekord MMA 8-0-0

Wiek 29 / Wzrost 170 /Waga 70

Leonid Gatowski (RUS)

Styl: Jiu Jitsu

Rekord 4-0-0

Wiek 27 /Wzrost 176 / Waga 73

Walka 9

Michał Materla (POL) / MCC Team

Styl: BJJ

Rekord MMA 12-3-0

Wiek 24 /Wzrost 183 /Waga 86

Karl Amoussou (FRA)

Styl: MMA

Rekord MMA 6-1-1

Wiek 24 /Wzrost 182 /Waga 86

Walka 10 (K-1)

o pas mistrza Polski

Krzysztof Romaniuk (POL)

Styl: Kickboxing

Rekord MMA 1-0-0

Wiek 23/ Wzrost 181/ Waga75

Łukasz Rembalski (POL)

Styl: Kickboxing

Rekord MMA 9-3-0

Wiek 24 /Wzrost 178 /Waga 75

Walka 11

Damian Grabowski (POL)

Styl: Submission Fighting

Rekord MMA 3-0-0

Wiek 28 / Wzrost 187 / Waga 101

Sebastian Olchawa (POL)

Styl: BJJ

Rekord MMA 2-2-1

Wiek 26 / Wzrost 175 / Waga 95

Walka 12

Tadas Rimkevicius (LT)
Styl: Kick boxing

Rekord MMA 15-3-0

Wiek 25 / Wzrost 190 / Waga 135

Igor Kukurydziak (UKR)

Styl: Kick boxing

Rekord MMA 4-0-0

Wiek 23 / Wzrost 192 / Waga 110

Walka wieczoru

Paweł Nastula

Styl: Judo

Rekord MMA 1-3-0

Wiek 38 /Wzrost 184 /Waga 104

Koji Kanechika

Styl: Zapasy

Rekord MMA 2-2-0

Wiek 26 /Wzrost 186 /Waga 112

Specjalnie dla kibiców i pasjonatów MMA, organizatorzy prezentują analizy wybranych, najciekawszych walk wieczoru.

Kerim Absaiłow (POL) vs. Grigorij Nikoforjew (UKR)

Spotkanie tych zawodników zapowiada się niezwykle ciekawie. Każdy z nich ma przekrojowy styl walki i znakomicie radzi sobie zarówno w stójce,  jak i w parterze. Kibicie mogą liczyć na porządną dawkę emocji! Jest bardzo prawdopodobne, że starcie to może skończyć się przed czasem,  zarówno z jednej,  jak i drugiej strony. Warto jednak zaznaczyć, że rywal „czeczeńskiego” Polaka ma większe doświadczenie w MMA. Stoczył w sumie 11 walk, z czego 7 wygrał, w tym 5 przed czasem. Nikoforjew walczył nie tylko na Ukrainie i Litwie, ale także w Portugalii i Holandii. Kerim ma trochę skromniejszy rekord (5 zwycięstw i jedna porażka), ale jest niezwykle utalentowanym zawodnikiem, który rozwija się z walki na walkę. Z tego powodu fajter z Ukrainy na pewno nie będzie miał łatwego zadania.

 

 Michał „ Cipao” Materla (POL)  vs.  Karl ” Psycho” Amoussou (FRA)

Ta walka podgrzeje atmosferę na warszawskim Torwarze do temperatury wrzenia! Będzie to przecież starcie dwóch bardzo doświadczonych zawodników.  Z pewnością polski mistrz  BJJ będzie próbował sprowadzić walkę do parteru i tam szukać rozstrzygnięcia z rywalem z Francji. Nie będzie to jednak zadanie proste.  „Psycho” nie tylko potrafi dobrze kopać i uderzać, ale także znakomicie radzi sobie w parterze. Do niedawna walki MMA we Francji były zabronione, dlatego francuscy zawodnicy musieli walczyć w innych krajach i ścierać się z trudnymi przeciwnikami. Dzięki temu zdobyli bogate doświadczenie.

Michał jest uznawany za gwiazdę polskiego MMA, a  teraz ma okazję stoczyć walkę z równie uznanym przedstawicielem francuskiej sceny mieszanych sztuk walki. Dla polskiego MMA będzie to  prawdziwe  wydarzenie.  Trzymajmy kciuki za naszego Mistrza!

 

Michał Tomczykowski (POL)  vs.  Antero Hynynen (FIN)

To pierwsza z dwóch walk kickboxerskich, które będą stoczone wg. formuły „K1 rulles”.  Michał Tomczykowski, mistrz świata organizacji WAKO,  jeden z najbardziej doświadczonych polskich zawodników, charakteryzujący się niesamowicie ciekawym i ostrym stylem walki, często wygrywający przed czasem,  rzuci wyzwanie „snajperowi” z Finlandii – Antero Hynynen, zawodowemu mistrzowi Finlandii i Norwegii oraz brązowemu medaliście Mistrzostw Świata w Muay Thai . Fin od dawna chciał skrzyżować rękawice z polskim wojownikiem, a organizacja MCC daje mu teraz taka szansę. Antero jest zawodnikiem największego fińskiego promotora, oficjalnego trenera organizacji M1 GLOBAL  Finlandia – Petteri  Maunu, z którym MCC rozpoczęła współpracę.

 

Marcio “Ze-Pequeno” Soares (BRA) vs. Leonid Gatovski (RUS)

To będzie starcie dwóch światów!  Rosyjska szkoła MMA zmierzy się ze szkołą brazylijską.  Co z tego wyniknie?  Leonid Gatovski z Rosji jest bardzo dobrze wytrenowanym zawodnikiem, który potrafi walczyć zarówno w stójce,  jak i w parterze. W swojej ojczyźnie zyskał opinię bardzo twardego i skutecznego fajtera.  Ale Brazylijczyk jest równie walecznym i wytrzymałym zawodnikiem.  Jest przecież zwycięzcą 9-tej edycji turnieju  Vale Tudo RIO HEROS, turnieju bez limitów czasu, sędziego i rękawic. Walka w czystej postaci, wojownik przeciwko wojownikowi. Dlatego warto zobaczyć jak rosyjska legenda MMA poradzi sobie z brazylijskim „super Hero”.  To naprawdę będzie ciekawe!

 

 

Krzysztof ”Caballero” Romaniuk (POL) vs. Rafał Rembalski (POL)

 

To będzie prestiżowa walka o mistrzowski pas! Federacja MCC daje szansę obydwu zawodnikom zmierzenia się o tytuł zawodowego Mistrza Polski organizacji PZKB.  Na ringu spotkają się prawdziwi mistrzowie. Krzysztof ”Caballero” Romaniuk to zawodowy mistrz Polski WKA, zwycięzca międzynarodowego turnieju KOKORO CUP. Rafał Rembalski  jest równie doświadczonym zawodowcem, członkiem kadry narodowej oraz KSW TEAM  i uczestnikiem  reality show EUROSPORTU – „It’s  Showtime”.  Stawka jest wysoka, więc należy się spodziewać, że zawodnicy zrobią wszystko, aby zdobyć to honorowe trofeum i zapewnić kibicom niesamowite widowisko

 

 

Tadas Rimkevicius (LT) vs. Igor Kukurudziak (UKR)

 

Czy zadrży ziemia? Oczywiście! Rimkevicius, 135 kg litewski bohater MMA, będzie próbował wykorzystać swoją przewagę wagową, by powalić 110 kg zawodnika z Ukrainy. To będzie walka – wydarzenie! Po raz pierwszy w Polsce tak ciężcy, doświadczeni zawodnicy MMA zmierza się ze sobą.

Tadas Rimkevicius to zawodowiec,  który nie przestraszył się legendy i mistrza najbardziej znanych organizacji MMA jak PRIDE i UFC – Gary’ego „Big Daddy” Goodridge’a,  pokonał twardego  rosyjskiego niedźwiedzia  – Romana Saweczka z Russian Top Team oraz rywalizował z niepokonanym Antonio „Junior” Silvą, nadzieją ELITE XC. Na warszawskim Torwarze stoczy prawdziwy bój z mistrzem Ukrainy, Europy i Świata w kickboxingu – Igorem Kukurudziakiem, który dwa lata temu rozpoczął swoją zawodowa karierę w MMA i został zwycięzca dwóch, honorowych turniejów narodowych Ukrainy. To warto zobaczyć na własne oczy!

 

Paweł Nastula (POL) vs. Koji Kanechika (JAP)

 

A na deser…. Niesamowity podarunek federacji MCC dla prawdziwych kibiców MMA, a przede wszystkim fanów naszego Mistrza – starcie Pawła Nastuli z japończykiem Koji Kanechika.  Legenda polskiego sportu, mistrz olimpijski, mistrz świata i Europy w judo, niepokonany przez 4 lata, najlepszy zawodnik Starego Kontynentu, po raz pierwszy w Polsce, specjalnie dla Was, dla fanów MMA i wszystkich Polaków, zawalczy o honor polskiego sportu. 

Paweł Nastula jest jednym z nielicznych sportowców,  którzy mieli odwagę,  serce i umiejętności, aby walczyć nie tylko wg klasycznych zasad sportu, ale w oparciu o reguły prawdziwej walki i jedynym jak dotąd Polakiem, który zmagał się w najmocniejszej światowej organizacji MMA- PRIDE. Od razu, odważnie stanął w szranki z  najsilniejszymi fajterami na świecie: Antonio Rodrigo Nogeira, Josh Burnett, Aleksander Emiljanenko. Nigdy nie zrezygnował z walki, nie zważając na kon

MMA.pl największym portalem

11 walk w formule MMA, 2 walki kickboxerskie w formule K-1, w tym jedna o pas mistrzowski, starcie dwóch Goliatów, pierwsza na polskiej scenie MMA walka kobieca, spotkanie znakomitego polskiego zawodnika Michała Materli z Karlem Amoussou, a przede wszystkim pojedynek mistrza olimpijskiego i legendy polskiego judo – Pawła Nastuli z przeciwnikiem z Japonii – takiej imprezy w historii polskiego MMA jeszcze nie było!

Do pierwszej Gali MARTIAL COMBAT CLUB został niespełna tydzień. Fani MMA z pewnością nie mogą doczekać się, by poznać listę wszystkich walk imprezy. Organizatorzy opracowali kartę walk tak, aby zapewnić widzom mocne wrażenia przez cały wieczór. Oto kolejność starć wraz z podstawowymi parametrami zawodników:

Walka 1

Michał Wyszyński (POL) / MCC Team

Styl: Judo

Rekord MMA 1-1-0

Wiek 24 / Wzrost 175 /Waga 74

Paweł Żydak (POL)

Styl: Judo

Rekord MMA 1-0-0

Wiek 22 / Wzrost 173 /Waga 74

Walka 2

Magda Jarecka (POL) / MCC Team

Styl: Shidokan

Rekord MMA 1-2-0

Wiek 24 /Wzrost 167 / Waga 67

Nives Radic (CRO)

Styl: Kickboxing

Rekord MMA 1-0-2

Wiek 26 / Wzrost 176 /Waga 69

Walka 3

Kerim Abzaiłow (POL) / MCC Team

Styl: Zapasy, BJJ

Rekord MMA 4-0-0

Wiek 24 /Wzrost 177 /Waga 78

Grigorij Nikoforjew (UKR)

Styl: MMA

Rekord MMA 7-4-0

Wiek 27 /Wzrost 174 /Waga 79

Walka 4 (K-1)

Michał Tomczykowski (POL)

Styl: Muay Thai

Rekord 6-1-1

Wiek 29/ Wzrost 171 /Waga 63,5

Antero Hynynen (FIN)

Styl: Muay Thai

Rekord 38-11-2

Wiek 27 / Wzrost 175 /Waga 63,5

Walka 5

Wojtek Orłowski (POL) / MCC Team

Styl: Zapasy

Rekord MMA 1-0-0

Wiek 25 /Wzrost 188 / Waga 95

Jerzy Netter (POL)

Styl: Submission Fighting

Rekord MMA 0-0-0

Wiek 23 / Wzrost 191 /Waga 93

Walka 6

Paweł Morawski (POL)

Styl: MMA

Rekord MMA 3-1-0

Wiek 27 / Wzrost 180 / Waga 93

Marcin Krzysztofiak (POL)

Styl: Zapasy

Rekord MMA 4-1-0

Wiek 26 / Wzrost 185 / Waga 93

Walka 7

Karol Bedorf (POL) / MCC Team

Styl: BJJ

Rekord MMA 1-1-0

Wiek 24 /Wzrost 189 /Waga 95

Valdas Pocevicius (LT)

Styl: Grappling

Rekord MMA 20-11-0

Wiek 29 /Wzrost 175 /Waga 90

Walka 8

Marcio Soares (BRA) / MCC Team

Styl: Luta Live

Rekord MMA 8-0-0

Wiek 29 / Wzrost 170 /Waga 70

Leonid Gatowski (RUS)

Styl: Jiu Jitsu

Rekord 4-0-0

Wiek 27 /Wzrost 176 / Waga 73

Walka 9

Michał Materla (POL) / MCC Team

Styl: BJJ

Rekord MMA 12-3-0

Wiek 24 /Wzrost 183 /Waga 86

Karl Amoussou (FRA)

Styl: MMA

Rekord MMA 6-1-1

Wiek 24 /Wzrost 182 /Waga 86

Walka 10 (K-1)

o pas mistrza Polski

Krzysztof Romaniuk (POL)

Styl: Kickboxing

Rekord MMA 1-0-0

Wiek 23/ Wzrost 181/ Waga75

Łukasz Rembalski (POL)

Styl: Kickboxing

Rekord MMA 9-3-0

Wiek 24 /Wzrost 178 /Waga 75

Walka 11

Damian Grabowski (POL)

Styl: Submission Fighting

Rekord MMA 3-0-0

Wiek 28 / Wzrost 187 / Waga 101

Sebastian Olchawa (POL)

Styl: BJJ

Rekord MMA 2-2-1

Wiek 26 / Wzrost 175 / Waga 95

Walka 12

Tadas Rimkevicius (LT)
Styl: Kick boxing

Rekord MMA 15-3-0

Wiek 25 / Wzrost 190 / Waga 135

Igor Kukurydziak (UKR)

Styl: Kick boxing

Rekord MMA 4-0-0

Wiek 23 / Wzrost 192 / Waga 110

Walka wieczoru

Paweł Nastula

Styl: Judo

Rekord MMA 1-3-0

Wiek 38 /Wzrost 184 /Waga 104

Koji Kanechika

Styl: Zapasy

Rekord MMA 2-2-0

Wiek 26 /Wzrost 186 /Waga 112

Specjalnie dla kibiców i pasjonatów MMA, organizatorzy prezentują analizy wybranych, najciekawszych walk wieczoru.

Kerim Absaiłow (POL) vs. Grigorij Nikoforjew (UKR)

Spotkanie tych zawodników zapowiada się niezwykle ciekawie. Każdy z nich ma przekrojowy styl walki i znakomicie radzi sobie zarówno w stójce,  jak i w parterze. Kibicie mogą liczyć na porządną dawkę emocji! Jest bardzo prawdopodobne, że starcie to może skończyć się przed czasem,  zarówno z jednej,  jak i drugiej strony. Warto jednak zaznaczyć, że rywal „czeczeńskiego” Polaka ma większe doświadczenie w MMA. Stoczył w sumie 11 walk, z czego 7 wygrał, w tym 5 przed czasem. Nikoforjew walczył nie tylko na Ukrainie i Litwie, ale także w Portugalii i Holandii. Kerim ma trochę skromniejszy rekord (5 zwycięstw i jedna porażka), ale jest niezwykle utalentowanym zawodnikiem, który rozwija się z walki na walkę. Z tego powodu fajter z Ukrainy na pewno nie będzie miał łatwego zadania.

 

 Michał „ Cipao” Materla (POL)  vs.  Karl ” Psycho” Amoussou (FRA)

Ta walka podgrzeje atmosferę na warszawskim Torwarze do temperatury wrzenia! Będzie to przecież starcie dwóch bardzo doświadczonych zawodników.  Z pewnością polski mistrz  BJJ będzie próbował sprowadzić walkę do parteru i tam szukać rozstrzygnięcia z rywalem z Francji. Nie będzie to jednak zadanie proste.  „Psycho” nie tylko potrafi dobrze kopać i uderzać, ale także znakomicie radzi sobie w parterze. Do niedawna walki MMA we Francji były zabronione, dlatego francuscy zawodnicy musieli walczyć w innych krajach i ścierać się z trudnymi przeciwnikami. Dzięki temu zdobyli bogate doświadczenie.

Michał jest uznawany za gwiazdę polskiego MMA, a  teraz ma okazję stoczyć walkę z równie uznanym przedstawicielem francuskiej sceny mieszanych sztuk walki. Dla polskiego MMA będzie to  prawdziwe  wydarzenie.  Trzymajmy kciuki za naszego Mistrza!

 

Michał Tomczykowski (POL)  vs.  Antero Hynynen (FIN)

To pierwsza z dwóch walk kickboxerskich, które będą stoczone wg. formuły „K1 rulles”.  Michał Tomczykowski, mistrz świata organizacji WAKO,  jeden z najbardziej doświadczonych polskich zawodników, charakteryzujący się niesamowicie ciekawym i ostrym stylem walki, często wygrywający przed czasem,  rzuci wyzwanie „snajperowi” z Finlandii – Antero Hynynen, zawodowemu mistrzowi Finlandii i Norwegii oraz brązowemu medaliście Mistrzostw Świata w Muay Thai . Fin od dawna chciał skrzyżować rękawice z polskim wojownikiem, a organizacja MCC daje mu teraz taka szansę. Antero jest zawodnikiem największego fińskiego promotora, oficjalnego trenera organizacji M1 GLOBAL  Finlandia – Petteri  Maunu, z którym MCC rozpoczęła współpracę.

 

Marcio “Ze-Pequeno” Soares (BRA) vs. Leonid Gatovski (RUS)

To będzie starcie dwóch światów!  Rosyjska szkoła MMA zmierzy się ze szkołą brazylijską.  Co z tego wyniknie?  Leonid Gatovski z Rosji jest bardzo dobrze wytrenowanym zawodnikiem, który potrafi walczyć zarówno w stójce,  jak i w parterze. W swojej ojczyźnie zyskał opinię bardzo twardego i skutecznego fajtera.  Ale Brazylijczyk jest równie walecznym i wytrzymałym zawodnikiem.  Jest przecież zwycięzcą 9-tej edycji turnieju  Vale Tudo RIO HEROS, turnieju bez limitów czasu, sędziego i rękawic. Walka w czystej postaci, wojownik przeciwko wojownikowi. Dlatego warto zobaczyć jak rosyjska legenda MMA poradzi sobie z brazylijskim „super Hero”.  To naprawdę będzie ciekawe!

 

 

Krzysztof ”Caballero” Romaniuk (POL) vs. Rafał Rembalski (POL)

 

To będzie prestiżowa walka o mistrzowski pas! Federacja MCC daje szansę obydwu zawodnikom zmierzenia się o tytuł zawodowego Mistrza Polski organizacji PZKB.  Na ringu spotkają się prawdziwi mistrzowie. Krzysztof ”Caballero” Romaniuk to zawodowy mistrz Polski WKA, zwycięzca międzynarodowego turnieju KOKORO CUP. Rafał Rembalski  jest równie doświadczonym zawodowcem, członkiem kadry narodowej oraz KSW TEAM  i uczestnikiem  reality show EUROSPORTU – „It’s  Showtime”.  Stawka jest wysoka, więc należy się spodziewać, że zawodnicy zrobią wszystko, aby zdobyć to honorowe trofeum i zapewnić kibicom niesamowite widowisko

 

 

Tadas Rimkevicius (LT) vs. Igor Kukurudziak (UKR)

 

Czy zadrży ziemia? Oczywiście! Rimkevicius, 135 kg litewski bohater MMA, będzie próbował wykorzystać swoją przewagę wagową, by powalić 110 kg zawodnika z Ukrainy. To będzie walka – wydarzenie! Po raz pierwszy w Polsce tak ciężcy, doświadczeni zawodnicy MMA zmierza się ze sobą.

Tadas Rimkevicius to zawodowiec,  który nie przestraszył się legendy i mistrza najbardziej znanych organizacji MMA jak PRIDE i UFC – Gary’ego „Big Daddy” Goodridge’a,  pokonał twardego  rosyjskiego niedźwiedzia  – Romana Saweczka z Russian Top Team oraz rywalizował z niepokonanym Antonio „Junior” Silvą, nadzieją ELITE XC. Na warszawskim Torwarze stoczy prawdziwy bój z mistrzem Ukrainy, Europy i Świata w kickboxingu – Igorem Kukurudziakiem, który dwa lata temu rozpoczął swoją zawodowa karierę w MMA i został zwycięzca dwóch, honorowych turniejów narodowych Ukrainy. To warto zobaczyć na własne oczy!

 

Paweł Nastula (POL) vs. Koji Kanechika (JAP)

 

A na deser…. Niesamowity podarunek federacji MCC dla prawdziwych kibiców MMA, a przede wszystkim fanów naszego Mistrza – starcie Pawła Nastuli z japończykiem Koji Kanechika.  Legenda polskiego sportu, mistrz olimpijski, mistrz świata i Europy w judo, niepokonany przez 4 lata, najlepszy zawodnik Starego Kontynentu, po raz pierwszy w Polsce, specjalnie dla Was, dla fanów MMA i wszystkich Polaków, zawalczy o honor polskiego sportu. 

Paweł Nastula jest jednym z nielicznych sportowców,  którzy mieli odwagę,  serce i umiejętności, aby walczyć nie tylko wg klasycznych zasad sportu, ale w oparciu o reguły prawdziwej walki i jedynym jak dotąd Polakiem, który zmagał się w najmocniejszej światowej organizacji MMA- PRIDE. Od razu, odważnie stanął w szranki z  najsilniejszymi fajterami na świecie: Antonio Rodrigo Nogeira, Josh Burnett, Aleksander Emiljanenko. Nigdy nie zrezygnował z walki, nie zważając na kontuzje i większe doświadczenie rywali. Dzięki niemu Polska została wprowadzona na światową arenę MMA! Mając na uwadze wkład Pawła Nastuli w rozwój polskiego sportu, jego niezwykłą siłę ducha oraz umiejętności, przedstawiciele MCC zaproponowali wszystkim kibicom Nastuli oraz fanom MMA niezwykłe wodowisko.  31-ego maja, po  raz pierwszy w Polsce, „Nastek” stanie w ringu naprzeciw Koji Kanechika, wojownika z kraju honorowego MMA. Wszyscy, którzy uważają się za prawdziwych kibiców, powinni być 31 maja na hali Torwar, by wspierać naszego Mistrza!   

 

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis