MMA PLBez kategoriiMCC: OFICJALNY KOMUNIKAT!

MCC: OFICJALNY KOMUNIKAT!


mcc_logoddkjvw43.JPG
Z przykrością informujemy, że wycofanie się w ostatniej chwili firmy podwykonawczej odpowiedzialnej za obsługę techniczną imprezy zmusiło nas do podjęcia bardzo trudnej decyzji o przeniesieniu terminu dzisiejszej Gali.

Nowy termin imprezy zostanie podany do wiadomości za pośrednictwem strony internetowej www.martialcc.pl oraz mediów do 5 czerwca 2008r.

Wszystkie zaproszenia i bilety zachowują swoją ważność i będą honorowane jako obowiązujące w nowym terminie. Osobom, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu w nowym terminie, kasa zwraca pieniądze. Odbiór w punktach nabycia biletów od dnia dzisiejszego. Szczegóły na stronie www.ticketpro.pl


Szanowni Państwo, Drodzy Fani MMA. Włożyliśmy wiele pracy, wysiłku i serca, aby stworzyć wydarzenie, które stanie się prawdziwym świętem walk MMA i da możliwość do dobrego zaprezentowania się znakomitym Polskim oraz zagranicznym zawodnikom. Jako Fundacja postawiliśmy sobie za cel spopularyzowanie MMA w Polsce i zapewnienie sportowcom możliwości rozwoju i kształcenia na wysokim poziomie. Dołożymy wszelkich starań, aby ten cel zrealizować i wierzymy, że miłośnicy i fani MMA wesprą zawodników swoja obecnością na Gali MCC w nowym terminie.

Przepraszamy wszystkich za zaistniałe trudności. Bieżące informacje będą zamieszczane na naszej stronie internetowej.


Robert Faryj
Prezes Fundacji im. Z. Cyganiewicza