MMA PLBez kategoriiMCC: OFICJALNY KOMUNIKAT!

MCC: OFICJALNY KOMUNIKAT!


mcc_logoddkjvw43.JPG
Z przykrością informujemy, że wycofanie się w ostatniej chwili firmy podwykonawczej odpowiedzialnej za obsługę techniczną imprezy zmusiło nas do podjęcia bardzo trudnej decyzji o przeniesieniu terminu dzisiejszej Gali.

Nowy termin imprezy zostanie podany do wiadomości za pośrednictwem strony internetowej www.martialcc.pl oraz mediów do 5 czerwca 2008r.

Wszystkie zaproszenia i bilety zachowują swoją ważność i będą honorowane jako obowiązujące w nowym terminie. Osobom, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu w nowym terminie, kasa zwraca pieniądze. Odbiór w punktach nabycia biletów od dnia dzisiejszego. Szczegóły na stronie www.ticketpro.pl


Szanowni Państwo, Drodzy Fani MMA. Włożyliśmy wiele pracy, wysiłku i serca, aby stworzyć wydarzenie, które stanie się prawdziwym świętem walk MMA i da możliwość do dobrego zaprezentowania się znakomitym Polskim oraz zagranicznym zawodnikom. Jako Fundacja postawiliśmy sobie za cel spopularyzowanie MMA w Polsce i zapewnienie sportowcom możliwości rozwoju i kształcenia na wysokim poziomie. Dołożymy wszelkich starań, aby ten cel zrealizować i wierzymy, że miłośnicy i fani MMA wesprą zawodników swoja obecnością na Gali MCC w nowym terminie.

Przepraszamy wszystkich za zaistniałe trudności. Bieżące informacje będą zamieszczane na naszej stronie internetowej.


Robert Faryj
Prezes Fundacji im. Z. Cyganiewicza

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis