MMA PLBellatorMąż Paige VanZant ma koronawirusa! Nie wystąpi na gali Bellator 246

Mąż Paige VanZant ma koronawirusa! Nie wystąpi na gali Bellator 246

Foto: Instagram/ Paige VanZant
Foto: Instagram/ Paige VanZant

Mąż Paige VanZant ma koronawirusa! Austin Vanderford ogłosił w mediach społecznościowych uzyskanie pozytywnego wyniku testu na COVID-19. Wyklucza go to z udziału w najbliższej gali.

Vanderford miał wystąpić w nadchodzący weekend na gali Bellator 246. Tam miał jego rywalem miał być Daniel Madrid.

Mąż Paige VanZant ma koronawirusa! Nie wystąpi na gali Bellator 246

Niepokonany w zawodowych startach zawodnik wagi średniej opublikował na Instagramie post, w którym przekazał wiadomość swoim fanom:

“Niestety, nie będę mógł rywalizować w Bellatorze w następny weekend. Wynik mojego testu na COVID-19 okazał się pozytywny (teraz drugi raz). Powiedzieć, że jestem zawiedziony to poważne niedopowiedzenie. Ale teraz odpocznę i wyzdrowieję. Będę gotowy jak najszybciej. Bądźcie zdrowi i bezpieczni.”

Austin Vanderford jest niepokonany w zawodowych startach. W organizacji Bellator stoczył już trzy wygrane walki. Pokonał w nich Codyego Jonesa, Josepha Creera i Grachika Bozinyana. Vanderford był uczestnikiem drugiego sezonu Dana White’s Contender Series, gdzie pokonał w drugiej rundzie przez poddanie Angelo Trevino, ale Dana White nie był zainteresowany wręczeniem mu kontraktu z UFC. Wobec tego niepowodzenia, Vanderford postanowił związać się z organizacją Bellator MMA.

Zobacz także:

Alistair Overeem po UFC on ESPN+ 34 jest zainteresowany dwójką konkretnych rywali

Alistair Overeem po minionej gali UFC on ESPN+ 34 wykazał zainteresowanie dwójką czołowych zawodników dywizji ciężkiej. Holender chce kontynuować swój marsz po kolejną walkę o pas UFC.

Z imprez do oktagonu – Nick Diaz chce wrócić do MMA! Ma za sobą testowe zbijanie wagi!

Nick Diaz chce wrócić do MMA! Popularny Amerykanin celuje w głośny powrót do startów już w przyszłym roku. Czy faktycznie zobaczymy go ponownie w oktagonie?

Artur Szpilka skomentował kontrakt swojej dziewczyny z FAME MMA

Artur Szpilka skomentował kontrakt swojej dziewczyny – Kamili Wybrańczyk z organizacją FAME MMA. Nowa gwiazda kobiecej części FAME MMA zadebiutuje na jednej z najbliższych gal poznańskiej organizacji.