MMA PLCiekawostkiMayhem Miller znowu ma kłopoty z prawem! O co poszło tym razem?

Mayhem Miller znowu ma kłopoty z prawem! O co poszło tym razem?

Foto: Wikipedia
Foto: Wikipedia

Jason ‘Mayhem’ Miller to były zawodnik UFC, który bardziej niż z walk w oktagonie, znany jest z ciągłego wpadania w kłopoty z prawem. Amerykanin ponownie w nie wpadł, tym razem po… próbie kradzieży auta!

Według informacji stacji FOX 11 Los Angeles, Millerowi postawiono nowe zarzuty. 39-latek miał włamać się do samochodu, ukraść pojazd i wybrać się nim na wycieczkę. Były zawodnik MMA nie przyznaje się do tych czynów, ale policja zamknęła go w areszcie, gdzie do 2 września będzie czekał na przesłuchanie przygotowawcze do swojej kolejnej sprawy sądowej.

Mayhem Miller znowu ma kłopoty z prawem! O co poszło tym razem?

Miller został zatrzymany przez departament policji w Irvine. “Myhem” obecnie wyszedł na wolność, by przejść okres próbny dla więźniów, którzy byli skazani na przemoc domową. Bardzo możliwe, że Miller teraz znowu wróci za kratki.

To już kolejny raz, kiedy Jason Miller ma problemy z prawem. Wcześniej wielokrotnie był aresztowany. To za akcje wandalizmu, to za przemoc fizyczną wobec swojej dziewczyny, czy chodzenie po mieście w kamizelce kuloodpornej i z pełnym uzbrojeniem w postaci: noży, miecza samurajskiego, siekiery, maczety czy nunczako.

Jason Miller ostatnią przygodę z MMA zaliczył w 2016 roku na gali Ventor. Przegrał tam przez poddanie z Mattią Schiavolinem. Ale w swojej karierze ma też walki z Georgesem St. Pierrem czy Michaelem Bispingiem. Obie te walki przegrał.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [28-30.08.2020]

Przed nami kolejny niezwykle interesujący weekend z MMA. Zwłaszcza jeśli chodzi o polskich fanów.

Roberto Soldic dla Gamrota na KSW 54? Padła taka propozycja, co na to “Gamer”?

Czy Roberto Soldic był proponowany dla Mateusza Gamrota na galę KSW 54? Okazuje się, że właśnie taki pomysł mieli włodarze polskiego giganta, kiedy z walki wieczoru nadchodzącej gali wypadł Shamil Musaev.

Jan Błachowicz o Paulo Coście: Zastanawiam się jak to jest, że USADA go jeszcze nie złapała!

Jan Błachowicz (26-8) swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego szóstego września. Podczas UFC 253 dojdzie do historycznej chwili. Polak stanie przed szansą zdobycia prawowitego pasa w kategorii półciężkiej. Zapytaliśmy Błachowicza o jego typ na walkę wieczoru zbliżającej się gali.