MMA PLUFCMaycee Barber vs Alexa Grasso na UFC 258

Maycee Barber vs Alexa Grasso na UFC 258

Foto: UFC.com

Pojedynek pań w kategorii muszej Maycee Barber vs Alexa Grasso został dodany do rozpiski gali UFC 258. Pojedynek ten został już oficjalnie potwierdzony przez amerykańskiego giganta.

Gala UFC 258 zaplanowana jest na dzień 13 lutego. Miejsce wydarzenia na razie nie jest znane.

Maycee Barber vs Alexa Grasso na UFC 258

Dla Barber będzie to powrót po ponad rocznej przerwie. W swojej poprzedniej walce, którą stoczyła w styczniu tego roku na UFC 246 doznała kontuzji kolana w walce z Roxanne Modafferi. Amerykanka tamto starcie zakończyła z zerwanym ACL. Była to pierwsza porażka w jej zawodowej karierze.

Alexa Grasso od sześciu pojedynków miesza zwycięstwa z porażkami. Ostatnią walkę stoczyła w sierpniu tego roku, kiedy to pokonała decyzją sędziów Ji Yeon Kim. W swojej karierze, Amerykanka ma także wygraną nad Karoliną Kowalkiewicz.

Starcie Barber vs Grasso jest pierwszą walką w rozpisce wydarzenia.

Zobacz także:

Max Holloway vs Calvin Kattar walką wieczoru styczniowego UFC

Świetnie zapowiadający się pojedynek w wadze piórkowej Max Holloway vs Calvin Kattar został walką wieczoru styczniowej gali UFC. Pojedynek ten został już oficjalnie potwierdzony przez amerykańskiego giganta.

Floyd Mayweather wraca do Japonii. MEGA 2021 w lutym

Od ostatniej walki Floyda Mayweathera jr minęły dwa lata. Wówczas Wielokrotny pięściarski mistrz świata pokonał przed czasem Tenshina Nasukawę. Teraz szykuje się wielki powrót na specjalnej gali, która ma odbyć się 28 lutego w ogromnym Tokyo Tome.

Jon Jones o walce Błachowicza! Zaskoczeni słowami ”Bonesa”?

Niewykluczone, że już w przyszłym roku dojdzie do wielkiej walki z udziałem naszego reprezentanta. Jan Błachowicz w pierwszej połowie roku w klatce mógłby spotkać się z mistrzem wagi średniej – Israelem Adesanyą.