MMA PLUFCMax Holloway vs Yair Rodriguez walką wieczoru UFC w lipcu

Max Holloway vs Yair Rodriguez walką wieczoru UFC w lipcu

Pojedynek w wadze piórkowej Max Holloway vs Yair Rodriguez został walką wieczoru jednej z lipcowych gal organizacji UFC. Starcie to może wyłonić następnego pretendenta do tytułu mistrzowskiego!

Max Holloway Yair Rodriguez

Informacja o tym zestawieniu została już potwierdzona przez partnera medialnego UFC – stację ESPN.

Max Holloway vs Yair Rodriguez walką wieczoru UFC w lipcu

Holloway i Rodriguez zmierzą się już 17 lipca w walce wieczoru gali w UFC Apex w Las Vegas. Pojedynek ten będzie zakontraktowany na pięć rund.

Max Holloway to były mistrz wagi piórkowej, który powróci do startów po pewnym zwycięstwie nad Calvinem Kattarem, którą odniósł w styczniu tego roku.

Dla Rodrigueza natomiast walka ta będzie pierwszą od października 2019 roku, kiedy to wygrał decyzją z Jeremym Stephensem.

Zwycięzca tego pojedynku może być kolejnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego. A o ten w najbliższych miesiącach mają zmierzyć się aktualny mistrz Alexander Volkanovski i Brian Ortega.

Zobacz także:

Mateusz Murański przed FEN 34: Nie pozostawię werdyktu sędziom, ponieważ po ostatniej walce przestałem im ufać! Zgadzacie się z tą opinią?

Mateusz Murański, który nieoczekiwanie znalazł się w rozpisce piątkowej gali FEN 34 zapowiada zwycięstwo przed czasem nad youtuberem Epic Cheat Mealem, z którym ostatecznie ma skrzyżować rękawice w klatce drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34! Zaskoczeni?

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.

Jak oglądać FEN 34 PPV w Internecie?

Już w piątek 28 maja odbędzie się gala FEN 34. Będzie to wydarzenie, które połączy zarówno walki stricte sportowe jak i freak fighty.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis