MMA PLUFCMax Holloway vs Yair Rodriguez bliskie finalizacji! Dana White potwierdza!

Max Holloway vs Yair Rodriguez bliskie finalizacji! Dana White potwierdza!

Świetnie zapowiadający się pojedynek w wadze piórkowej Max Holloway vs Yair Rodriguez jest bliski finalizacji! Informację o tym planowanym zestawieniu potwierdził szef UFC – Dana White.

Sternik największej organizacji MMA na świecie potwierdził, że UFC jest na ostatniej prostej do zakontraktowania tego pojedynku na dzień 13 listopada. Lokalizacja gali zaplanowanej na ten dzień zostanie podana w najbliższym czasie.

Max Holloway vs Yair Rodriguez bliskie finalizacji! Dana White potwierdza!

Walka Holloway vs Rodriguez miała już raz się odbyć. Pojedynek ten planowany był na galę w Las Vegas, która odbyła się 17 lipca. Z walki tej wypadł jednak Hawajczyk, doznając kontuzji.

Max Holloway to były mistrz wagi piórkowej, który do starcia z Rodriguezem przystąpi po pokonaniu Calvina Kattara w styczniu tego roku. Hawajczyk tamtą wygraną przełamał się po dwóch porażkach z Alexandrem Volkanovskim.

Yair Rodriguez z kolei nie walczył od października 2019 roku, kiedy to pokonał Jeremy’ego Stephensa. Meksykanin uznawany jest za jednego z najbardziej efektownie walczących zawodników w swojej kategorii wagowej.

Zobacz także:

Jacek Murański po zwycięstwie syna: Mateusz jest wcieleniem wujka Władka! Tak jest?

To były nerwy i wielkie emocje rodziny Murańskich. Mateusz zdecydował, że dodają aneks i jednego wieczoru stoczy dwie walki. Po około godzinnej przerwie ”Muran” po raz drugi wszedł do klatki i brutalnie znokautował rywala.

Jest nagranie zaraz po nokaucie! Szał radości Jacka Murańskiego! [WIDEO] Oglądaliście?

To był wieczór rodziny Murańskich! Mateusz postanowił podjąć wyzwanie i w jeden wieczór stoczył dwie walki w organizacji Elite Fighters. Pierwsze starcie należało do tych trudnych. W drugim zaś było efektowne skończenie.

Mistrz świata poza zasięgiem. Tadeusz Michalik zawalczy o brąz na Igrzyskach!

Tadeusz Michalik nie zostanie mistrzem olimpijskim w zapasach. Polak wciąż może jednak zdobyć medal w Tokio.

Kowalkiewicz o decyzji Justyny Haby: To oznacza, że po prostu się do MMA nie nadaje!

Karolina Kowalkiewicz (12-6) już siódmego sierpnia wraca do klatki UFC. Polak przed wylotem do Stanów Zjednoczonych została zapytana o ostatnią decyzję Justyny Haby (3-1), która postanowiła, że zakończy karierę.