MMA PLUFCMatt Brown po UFC on ESPN 25: Bardzo bym chciał, żeby on był moim ostatnim rywalem w karierze

Matt Brown po UFC on ESPN 25: Bardzo bym chciał, żeby on był moim ostatnim rywalem w karierze

Foto: UFC.com

40-letni Matt Brown po ostatniej gali UFC on ESPN 25 wskazał zawodnika, z którym chciałby stoczyć ostatnią walkę w karierze. Kolejny występ Amerykanina ma być starciem pożegnalnym w zawodowym sporcie.

Brown w miniony weekend efektownie znokautował Dhiego Limę i wrócił na zwycięską ścieżkę po porażkach z Carlosem Conditem i Miguelem Baezą.

Matt Brown po UFC on ESPN 25: Bardzo bym chciał, żeby on był moim ostatnim rywalem w karierze

Teraz Amerykanin zdradził, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę w swojej zawodowej karierze. I przyznamy, że byłoby to niezwykle interesujące starcie dwóch weteranów sportów walki:

“Bardzo bym chciał, żeby moim rywalem na walkę pożegnalną był Demian Maia. Wiem, że też szuka rywala na swoją ostatnią walkę. Zrobiłbym to z szacunku do niego. To prawdziwa legenda i za pierwszym razem jak z nim walczyłem, to myślałem, że to największe wyzwanie dla mnie. Ale ja takie wyzwania lubię i czuję, że jestem gotowy na takie starcie.”

Przypominamy, że Matt Brown i Demian Maia zmierzyli się ze sobą w maju 2016 roku. Wówczas lepszy okazał się Brazylijczyk, który poddał “Nieśmiertelnego” w trzeciej rundzie.

Zobacz także:

Runda X: Kwieciński wygrywa przed czasem, Piwowarczyk zgarnia kontrakt z KSW! [WIDEO]

W sobotę w Białogardzie odbyła się gala Runda X: DWM Fight Night, która dostarczyła wiele emocji! W walce wieczoru efektownym występem popisał się zawodnik publiczności – Dawid Romański. Fighter wagi koguciej pod koniec pierwszej odsłony znokautował Sergey’a Litvinova (4-4).

Krystian Pudzianowski po zwycięstwie z Chicem na MMA VIP 2 w Częstochowie! [WIDEO] Kto teraz?

Krystian Pudzianowski był bardzo szczęśliwy po swoim starcie na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Tomasza Chica.

Silesian MMA 3: Hejter Akopa Szostaka po wojnie poddał uczestnika ”Love Island”! [WIDEO]

W piątek w Mysłowicach odbyła się trzecia edycja Silesian MMA. Wysoko w rozpisce zobaczyliśmy drugi start w MMA – Dariusza Sierheja znanego jako ”hejter Akopa Szostaka”. Walka dostarczyła wiele emocji.